Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az mostanában, hogy...

Miért van az mostanában, hogy akármilyen kérdést teszek fel, mindig akad egy-két ember aki kötegedő, esetleg sértő választ ír?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gobdolok, hogy: "Elég hülye kérdés!"

"Google-t nem ismered?"

"Szerintem a kérdező kamuzik"


Ésmég sorolhatnám. 2010-ben mikor regisztráltam, akkoriban eleinte ilyen nem volt.


2019. máj. 31. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Már 2010-ben is, azóta is meg megmondják, hogy ha triviális és főleg közismeretre vonatkozó információra kérdez rá a kérdésed, akkor használd a keresőt. Durva, ha sem akkor és azóta sem tudtad bő 9 év alatt megtanulni, hogy kérdés előtt megnézed hogy fent van-e már a neten a válasz, és nem másokkal keresteted ki ugyanazt.
2019. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha okot adsz rá, meg is fogod kapni a felsorolt válaszokat. Sok itt a kamu vagy hülye kérdés és a lusta kérdező, aki mással kerestet. Lehet, hogy 2010-ben még nem volt ilyen, mára viszont beleuntak az emberek ezekbe a kérdésekbe, amik napi szinten ezresével jönnek.
2019. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért a GYIK ezerszer jobb, mint egy másik fórum, aminek nem írom le a nevét, mert letiltanak, hogy itt rágalmazom a konkurenciát :D


A lényeg, hogy ott kb leharapták a fejed, ha kérdezni mertél. Én ott is hagytam őket; pl volt egy felhasználó aki nem tudom milyen mentes muffin recepteket keresett, mire beírta egy másik, hogy, ha tudná használni a keresőt, akkor rájönne, a kérdést már egyszer feltették - és tényleg, feltették; kb 8 évvel korábban :D


Nekem ott egy kérdésemre se adtak értelmes választ. Csaka zt, hogy ezt miért szeretném tudni vagy ezt már kérdezték évekkel ezelőtt...


Szóval ahhoz képest semmi, ami itt megy :D


Nekem eyszer jött egy olyan válasz, hogy "Miért nem hívom fel a céget?" , meg egyszer ltámadtak, mert a tejet "Tejci"-nek írtam, de azt vettem észre, hogy más támadások nem igazán értek; ha kérdésem volt, feltettem és megváaszolták.


Azt vettem észre, ha a kérdés értelmes és érdekes és nem ismételték el előtte 50x és nem első találat a válasz rá Google-n, akkor nem igazán támadják a felhasználók.

2019. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én például pár hónapja megkérdeztem, hogy ha foyókúrázom, akkor mennyire férne bele napi egy kupica tömény, és egy doboz sör. Erre is jöttek kötekedő válaszok, volt, aki alkoholista állatnak nevezett, aki aluljáróban vegetálva végzi majd.

Sokan csak arra használják az oldalt, hogy a hétköznapi stresszből fakadó dühüket kiadják valamilyen formában.

2019. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, valóban vannak kamutrollok az oldalon, akik teleszemetelnek egy adott kategóriát lehetetlen dolgokról szóló kérdésekkel. Nekik köszönhető ez a másik dolog is, hogy néha normál kérdezőket is meggyanúsítanak.
2019. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!