Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdések csinálhat...

A gyakorikérdések csinálhat olyat, hogy a kérdésem átrakja más kategóriába mert neki nem tetszik hogy ott van?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak átteheti a kérdést, de akár tilthat is, ha nyilvánvalóan trollkodsz, vagy csak sorozatosan figyelmetlen vagy.
2019. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem azért teszik át, "mert neki nem tetszik hogy ott van", hanem, mert az nem oda való és abban a kategóriában nem biztos, hogy értelmes választ kaphatsz.


GYIK alkategória alatt, ha megkérdezed, hogy az ikrek és a skorpió jó házaspár lenne e - azt átteszik az asztrológia alkategóriába, mert ott a helye.


A munkahely alkategóriában, ha megkérdezed, hogy a kollégád, akivel eljegyeztétek egymást, elkezdett egy másik kolléganő felé kacsingtgatni és szeretnéd megmentenia kapcsolatot, az megy is a Párkapcsolati problémák aolkategóriába.


És így tovább.


A kategóriákat az látogatja, aki nek szüksége van infóra és aki jártasabb abban a témakörben; szóval nagyobb az esélye, hogy értelmes választ kapj.


Most, ha valaki a kutya alkategóriában lovakról kérdez, nem fogunk tudni neki segíteni, mert kutyások vagyunk.


Ha az zavar, hogy az eredeti kategóriát nem látogatják annyian vagy túl sokat kérdeznek és elveszne a kérdésed, ki tudod emelni, amit írtál.

2019. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Arról nem is beszélve, hogy van, amit más nem akar látni és direkt kerüli azt a kateriát.


Valaki be se megy a szexualítás kategóriába, mert homofób (én NEM vagyok az, csak már találkoztam homofóbbal az oldalon), aztán valaki az emberi tulajdonságokban arról kérdez, hogy a meleg párjával milyen helyekre járjanak.


Vagy vegyünk engem - nem bírom a vért, a vérre gondolni ois gyűlölök, úgy, ahogy a szervekre és hasonló dolgokra. Aztán a GYIK alkategóriában meg valaki kérdez az orrvérzéséről, a wc-zésről ír, hogy mit termelt és az úgy jó e, az aranyeráről kérdez, stb. Nem biztos, hogy örülök, hogy az a kérdés ott van. :D

2019. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontosítást, én is úgy értettem, hogy ha nem oda való
2019. jún. 20. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Csinálnak ilyet rendszeresen, aztán ha épp politikába vagy csk-ba megy át a kérdés, akkor mindenki le lesz pontozva automatikusan. Ilyenkor nem ártana egy kis kártérítést fizetni, vagy valami...
2019. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miféle kártérítésről hadoválsz? Már miért kellene fizetnie a szolgáltatónak?


Ez egy ingyenesen használható interaktív weboldal. Nem kell érte fizetni. És névtelen. Ha valaki saját, teljes nevét adná meg felhasználónak, még akkor sem lehet tudni, kicsoda.


A regisztrációkor elfogadjuk a fentieket, és azt, hogy sem a kérdések, sem a válaszok nem kizárólagos szellemi termékünk, hanem felette az üzemeltető is rendelkezik.


Kérdező: Ha te vendégségbe mész valakihez, akkor a vendéglátó nem mondhatja, hogy ülj át másik székre? Nem szólhat rád, hogy sáros a cipőd, vagy ne csámcsogj?

Itt mi vendégek vagyunk és a házigazda jogosult minket szívesen látni, kitessékelni innen, vagy rendre utasítani.

2019. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!