Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hová tűnt a kérdésem?

Hová tűnt a kérdésem?

Figyelt kérdés
Csütörtök vagy pénteken írtam ki számomra fontost kérdést egészség kategóriában. Betegségem kapcsán. Amire választ vártam, hátha tudnak segíteni, ilyen helyzetben kihez forduljak vagy mit csináljak. De nem kaptam választ rá. Tegnap még megvolt a kérdésem a Saját kérdéseidben. Ma délelőtt eltűnt a kérdésem Saját kérdéseidben. Próbáltam vissza keresni a egészség kategóriában és nem találtam. Miért törölték a kérdésemet? Hisz semmilyen gyk szabályt, nem sértettem meg a kérdésemmel.

2019. jún. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. jún. 23. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tiltanak egy kérdést, akkor jön egy fehér üzenet, de, ha eljapcsolsz, újratöltesz, stb., az eltűnik.


Lehet vagy törölték a kérdést és véletlenül elkapcsoltált az automatikus üzenettől vagy kiszedted véletlenül a kérdést a figyeltek közül.


Szerintem modok ak írj mail-t arról a mailcímről, amivel regisztráltál.

2019. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem indokolnak minden törlést. Ha a kérdésed a "hova fordulhatok" jellege és tartalma miatt apróhirdetésnek tűnt, ezért törölhették. Szintén apróhirdetés, ha olyan embereket keresel akiknek hasonló a tünete, diagnózisa. Ha csak ilyen embereket kerestél, és nem derült ki más konkrétum a kérdésből, akkor törölhetik, mert nem derül ki hogy konkrétan mit akarsz megtudni. Ha kérted, hogy ajánljanak valamit, akkor kérésnek is vehették, a kéréseket is törlik.

Bőven van itt szabálysértésre lehetőség akkor is, ha azt hiszed hogy minden rendben volt.

2019. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

ne keress benne logikát.


általában minél alacsonyabb színvonalú egy oldal, annál következetlenebb, butább a moderáció.


nálam is volt már olyan többször, hogy válaszolgattam kérdésekre a családi kapcsolatok témában, írtam hosszú válaszokat, erre törölték.

Vagy utazásos kérdésemet azért törölték, mert szerintük hirdetés volt.


Sztem egyszerűen iszonyat bunkóság, amikro vki segítséget kér, erre vmi mondvacsinált szabályra hivatkozva törlik.

arról nem beszélve, hogy tényleg rohadt vicces, hogy mindig a ZS kategóriás oldalakon keménykednek ennyire.


egyébként mi volt a kérdésed?

2019. jún. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!