Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki jogosult arra, hogy egy...

Ki jogosult arra, hogy egy feltett kérdés válaszfolyamából pl. a 10. választ törölje, ha és amennyiben az nem tartalmaz mondjuk obszcén kifejezést?

Figyelt kérdés
GYIK, válasz törlése

2019. júl. 1. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A moderátor.
2019. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre tippeltem én is. Ebben az esetben azonban a kérdést is maga a moderátor tette fel. Nemde?
2019. júl. 1. 23:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csupán azért törölhetnek, mert beleírtál egy obszcén szót.


Például, ezekben egy obszcén szó sincs;


***


"A 3. válaszolónak üzenném, hogy a pogácsát nem sütni kell, hanem főzni. Bár, hogy ekkora IQ-val minek regisztrált fel ide, ki tudja..."


"Nekem XY dietetikus segített lefogyni. Bizony. YYY ft órabér és most álom alakom van. Mindenkibek ajánlom, elérhető az 123456789 telwfonszámon."


"Off; mi az a szimbionta elmélet, amiről írt az első válaszoló példaként?"


"A kollégám, akinek becsületes neve XY ma nagyon felbosszantott, szóval én is tervezem a felmondást."


"Hát kérdező, nekem ez a csaj az ideálom (link az instájára) . Egy munkahelyen dolgozunk".


"Én nem ismerlek élőben, de a kérdésed alapján magamévá tennélek.".


"Hmm, én is ilyen vagyok. Ha van kedved, ismi???"


"Hejjesen eyyertértdkk az ejőzőkkkell"


"#12 +1"


***


mégis törlésre kerülnének.


Mert sértik a szabályzatot.

2019. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az én válaszomat törölték, hanem az előttem lévőt. Magam pedig arra küldtem viszontválaszt, de ugye az törlésre került, így az általam írtak kissé értelmetlenül hangzanak.
2019. júl. 1. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"
2019. júl. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdésre kell válaszolni, nem a válaszra.
2019. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 2*Sü ***** válasza:
100%

> Nem az én válaszomat törölték, hanem az előttem lévőt. Magam pedig arra küldtem viszontválaszt, de ugye az törlésre került, így az általam írtak kissé értelmetlenül hangzanak.


Én ezért szoktam beidézni a válaszomban azt, amire reflektálok. Illetve nyilván érthetővé válik a dolog, ha egy következő válaszban az ember leírja, hogy „úgy tűnik, hogy az előttem válaszoló válaszát törölték a moderátorok”.


> "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Alapvetően érthető a szabály és bizonyos esetekben valóban megtartandó. Pl. egy véleményes kérdésnél nem feltétlenül a válaszhoz visz közelebb, ha a válaszolók egymással kezdenek el vitázni. De bizonyos esetekben – főleg olyan válaszok esetén, amik egzakt természetűek – meg elkerülhetetlen, hogy a különböző választ adók ütköztessék a válaszaikat, érveljenek mellettük, rámutassanak a másik válaszának a hiányosságaira, tévedéseire. Néha a válaszhoz szükséges, hogy a válaszolók együtt, egymással is kommunikálva bontsák ki a kérdés részleteit. Tehát bár a szabályok értelmében bár tilos lenne, de sok esetben mégis észszerű és indokolt, sőt néha megkerülhetetlen lehet, ha a válaszolók egymás válaszaira is reflektálnak. Mint ahogy azzal, hogy én a te válaszodra reflektálok, azzal a kérdező kérdéséhez is közelebb jutunk.

2019. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A moderátor tudja törölni. jobb oldalt a piros körrel lehet jelenteni a választ
2019. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a moderátorok, bejelentésre.
2020. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Az pedig mi, hogy pár vaskalapos tanár miatt a gyerekek 45 percig nem ehetnek, nem ihatnak és mosdóba se mehetnek, majd felnőtt korukban mehetnek a gasztroenterológushoz és az urológushoz?????
2020. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!