Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a fiókomat megszűntetem,...

Ha a fiókomat megszűntetem, attól még a kérdéseim megmaradnak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Próba szerencse...

De szerintem felesleges megszüntetni a fiokodat, és igazából régebbi kérdéseket nem nagyon olvas senki... (vagy késöbb rájuk keresnél?)

2019. júl. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem!
2019. júl. 4. 06:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt utoljára tegnap válaszoltam meg, de pár naponként felbukkan. A felhasználási feltételek között is szerepel, kérdezni sem kellene.

Te nem tudod megszüntetni. Moderátor kitilthat, ha túl sokat rombolsz. Ha ez megtörténik, nem tudsz többet írni sem kérdést, sem választ privátot.

Kérheted tőlük a profilod törlését, de semmi értelme, csak felesleges munkát adsz nekik.

Ha függő lettél, és ezért kéred a töltés, pár nap után úgyis újra regisztrálsz (mondjuk tiltás is felesleges ugyanezért).

Csak a neved tűnik el, ha látható volt. A kérdések és válaszok maradnak.

2019. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!