Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azért kerül többe a fodrász,...

Azért kerül többe a fodrász, mert drágább lett az olló?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 16:53
 1/7 anonim válasza:
70%
Meg a kenyér.
2019. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A cigim is drágább lett r@hadjanak meg..
2019. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 alletta ***** válasza:
36%

más dolgokon nem vetted észre a drágulást?

nem humoros az írásod.

2019. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alletta ***** válasza:
36%
na jó, bocs, látom a humor kategóriában van. :)
2019. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2019. szept. 6. 18:30
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Talán inkább azért, mert az emberek már nem mennek fodrászhoz, mindenki vagy kopasz, vagy növeszti.


/Egyébként tényleg nem túúú vicces. Én is beugorottam már ien kérdésnak-nek, mee aszittem az egyébbe benne van. Aszt mégsem és válaszóótam komoan./

2019. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert egyre drágább a haj.

Hullik mindenkinek kifelé és a maradék hajszálakra irtóra kell vigyázni, nem úgy van az kérem, mint régen, a régi szép időkben, amikor lazán beült az ember és csak annyit mondott: - mosás, hajvágás, szárítás mester - és Gedeon bácsi, a nők bálványa már csattogtatta is az ollót, fente a borotvát, aztán zitty, meg zutty, csak úgy repült a drága haj szerteszét, hullott a padlóra, meg a nyakba kerített kendőbe, illetve felülről a hátunk közepéig, le egészen a gatya korcába, kellemesen szurdosva az ember bőrét, hogy csak vakargatta kedvére.

Nem, nem, manapság otthon szedi ki az asszony szálanként a drága hajat, de abban nincs semmi elegancia, csak a fukarság és még az sem vigasztalhatja a férfiembert, hogy nem a szokásos olcsó és vacak pacsulival dörgölik be a kiborotvált tarkóját, hanem igazi szivanzsival, amiért minden férfiember keményen megdolgozik, hogy az asszony bolondériáját teljesíthesse.

Ma már olyan luxus a hajvágás, hogy hetekkel előtte be kell jelentkezni, mintha a szívsebészeten, vagy egyáltalán egészségügyi intézményben járnánk, a noteszban keres n Figaró mély sóhajok közepette nekünk valahol helyet, olyan szituációt sugalmazva, mintha nagyon a kedvünkbe akarna járni.

Persze, levágná ő szívesen ott rögtön, de hát nem illik az ilyesmi, az ilyen hebehurgya rögtönzés, talán még ügyvéddel is konzultál előtte, meg a hatóságok engedélyét is beszerzi esetleg és megtervezteti a művet, mert nagy munka az kérem, sőt van, hogy a fülből is marad valami, ha elegendő szerencséje van a vendégnek, sőt, a páciensnek.

Szerintem altatást is alkalmaznak a műtéthez, én legalább is mindig elálmosodtam a bprbélynál, csak arra neszeltem fel néha, ha a hercig kis fodrászlány a hegyes cickóit a tarkómhoz, vagy a vállamhoz nyomogatta, akkor mindig lazán megmozgattam egy kicsit, hogy jobban érezzem, így a borravaló biztosítva volt onnantól.

2019. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!