Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra mit ajánlotok...

Töredezett hajra mit ajánlotok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ~


Kb. 4-5 éve festem világosszőkére a hajam, és hát buta voltam, szóval az első 2 évben bíztam a fodrászomban majd a drogériás sz*rokban, így jól tönkretettem a hajam akkor, meg nem is ápoltam, plusz még tépettre is volt vágatva. Lol.


Azóta találtam egy jó festékmárkát ami kicsit drágább és magamnak festem, de ugye még mindig tré a hajam állapota, főleg az anno megtépett részeken.


(Azért gondolom amúgy, hogy jó ez a festék, mert hátul egy csíkban raszta volt a hajam és decemberben levágtam, mostanra pedig majdnem utolérte a vállig érő hajhosszom és egészséges is, szóval tök boldog vagyok.)


Csak a felül lévő hajtincseim ne lennének ilyen állapotban.:D

Picikét szoktam belőlük is vágni, de nem szeretnék többet mert már így is vállig ér a hajam ugye. Ricinusolajat meg argánolajat is pakolok rá, novophane vitamint is szedek, igyekszem keveset vasalni és szárítani.


A hajszínemtől gyenge vagyok megválni, nagyon szeretem.


Tudnátok ajánlani esetleg valami más praktikát ami még segíthet, vagy akár egy kezelést fodrásznál?

De egy jó fodrász is szóba jöhet, aki nem akarná mindenáron rámerőltetni a vágást.


Köszönöm szépen. :)



2018. szept. 30. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Olló és kallosplex
2018. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

El kell, hogy keserítselek, de a hajfestéstől kell megválnod. Ha nem teszed akkor csinálhatsz bármit, ez ilyen marad.

A jobb fajta meg az olcsó festék közt mindössze annyi a különbség, hogy az olcsó nagyon roncsol, a jobb fajta meg roncsol, de mégsem olyan mértékben, mint egy olcsó.

Főleg a szőke hajfesték. Ha pedig alapból olyan hajad van, ami könnyebben sérül akkor méginkább.

Szóval vagy a festés, vagy az egészséges haj.

2018. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Festés elhagyása és olló.
2018. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

L'Oreal Mythic oil a hajvégekre. Nekem derékig nőtt meg a szintén festett szőke hajam mióta használom.

És persze csak a haj tövét festeni, soha nem az egészet!

2018. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi utolso:)
2018. okt. 1. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!