Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nemrég csinaltattam dns...

Nemrég csinaltattam dns tesztet, és2%ban egy olyan etnikumot mutattot ki amit én nemszeretnék hogy legyen bennem. Nemvagyok se rasszista se semmi de az a2% nekem sehogy se kellene Nincs valami dns megvaltoztato gyogyszer vagy valami levétel esetleg?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy nem sziasztokkal kezdtem de ugy már tulmentem a karakterszámokon,köszönöm Feri

2019. okt. 28. 19:25
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
93%
Inkább a helyesírásodra meg az intelligenciádra kéne gyógyszer, Ferkó
2019. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy elnézem, az a 2% lehet az, amitől egyáltalán képes vagy bekapcsolni a gépet...
2019. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
86%
15: elképzeltem, ahogy a buddhista dnsben ilyen kis buddhák ülnek a dnslánc két szárában (ahol a létra fokai vannak, tudod) (nem vagyok egy bioszzseni) nem tudom mért vagyok iylen agyhalott, de képzeld el te is, nagyon vicces :D
2019. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
100%
Milyen teszt ez és hol és mennyiért lehet megcsinálni?
2019. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Dna results kb 25 ezer ft kuldenek 2 fiolat majd visszakuldod houstonba es 4-6 het mulva jon az eredmeny! Letoltod a Myheritage alkalmazast es latod a rokonaid akik mar szinten megcsinaltak...meg hogy hany szazalekban mi vagy ki vagy..
2019. okt. 28. 22:35
 26/40 anonim válasza:
90%

Én 30ezerért letudom venni rólad azt a 2% rontást egy csakraátok levétellel.

Írj.

2019. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
48%
Kamu!
2019. okt. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Aki a Kárpát-medencében született, legalább 3-4 féle etnikum keveredik a turmixban.

( magyar, kun, jász, szlovén, szerb, tót, román, örmény, székely, sváb/szász, zsidó, lengyel horvát közül válogathatsz).

Nekem nem kell teszt ahhoz, hogy tudjam, kik a felmenőim.

Pontosan tudom egészen az ükszüleimig minden felmenőm nacionáléját.

Egyiket sem tudod kitörölni a génjeidből, mert visszavonhatatlanul belőlük vagy, de nem "ők" vagy darabokból felépülve, mint téglából a ház, hogy egyes elemeket ki lehessen cserélni.

Így vagy egyedi, megismételhetetlen személyiség.

József Attila írja a Dunánál c. csodálatos versében:

"Anyám kún volt, apám félig székely, félig román, vagy tán egészen az."

" Az ős sejtig vagyok minden ős."

Olvasd el! Csodálatos!

2019. okt. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
79%
26 os nagy arc vagy! Ugyanott nincs veletlen bicigli, kivalo, kereke nics de jol gurul, nem lopott!!!
2019. okt. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
100%
Utolsó, honnan tudtad? Pont van egy!
2019. okt. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!