Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj az anyajegy levétel?

Fáj az anyajegy levétel?

Figyelt kérdés

Akinek vettek már le...

Fájt?

Hogy csinálták?

Érzéstelenítés volt?

Ilyen kérdésekre lennék kíváncsi meg az egyebekre!



2019. szept. 2. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már vettek le kettőt. Elérzéstelenítik, utána nem érzel semmit. Fontos, hogy sebész csinálja, ne bőrgyógyász. Gyerek koromban bőrgyógyászaton leégettek egyet érzéstelenítés nélkül. Az pokoli volt!
2019. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem most vettek le kettőt és anno egyet. Sok mindentől függ, hogy fáj-e. Egyrészt TB rendelésen nem várnak megfelelő időt sokszor az érzéstelenítő hatására, emiatt fájhat, de az azért nem az a fájdalom, szóval az elviselhető, nekem régen mikor az ereket égették el rajta, akkor azt éreztem....

Most kettő levétel volt, plasztikai sebész vette le, nekem nagyok voltak, nem fájt egyáltalán, lokálban érzéstelenítik ezeket egyébként, bár biztosan van ahol altatnak is, vagy bódítanak, de az macerásabb sokkal.

Azért lézeres levételnél nem érzésteleníteni elég durva, nem igazán nevezhető etikusnak.

2019. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az injekció kellemetlen, de utána nem érzel semmit. Nekem ötöt vettek már le, mindenféle helyről. Szerencsére nagyon jó sebész, emberséges is, így mindig megkérdezi, amikor elkezdi, hogy érzek-e valamit, de még soha nem válaszoltam igennel. Legtöbb helyen kimetszéssel csinálják, amit utána elküldenek szövettanra.
2019. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!