Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kicsoda az a fél nótával...

Kicsoda az a fél nótával rendelkező, aki engem nemlétező számról hívogat?

Figyelt kérdés

76 éves nagymama vagyok, hát ilyet nem lehet csinálni. Hát ezt kell csinálni???


XD


(Minkerspőlősdgyei Ödönke (kitalált név), te voltál az? xD :D)



2019. okt. 30. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az.
2019. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

( A kérdés története onnan jött, hogy előbb fölhívott engem egy szám, akkor nem tudtam fölvenni; és gondoltam lehet, hogy munkaügyben keresnek, 5 percen belül visszahívtam, és akkor először csak ilyen halvány, tompa zúgás volt a telefonban; és utána beleszólt egy ilyen telefonközpontos női hang, hogy: "A hívott szám nem létezik, vagy nem elérhető." kicsit mókás volt, föltettem magamnak is ezt a fönti kérdést XDDD És akkor gondoltam, már kiírom, más is hadd derülhessen rajta :) :) :))


Legyen szép napotok! :) Persze akinek van kedve válaszolni, az írjon nyugodtan, mindenféle kreatív kommentelmény érdekel! :D:D:D

2019. okt. 30. 11:13
 3/11 A kérdező kommentje:
XD, köszönöm, ment a zöld! :)
2019. okt. 30. 11:14
 4/11 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok, és még annyit hozzátennék, hogy nagyon fontos, hogy vannak ilyenfajta telefonos lehúzások is, tehát pl ha azt kérik pl akár sms-ben is, hogy "Telefonszám ellenőrzéséhez adja meg a pinkódját"; meg ilyesmik, akkor nehogy megadjátok; mert anyumnak már volt ilyen , hogy az ő költségére netezett valaki telefonon; és volt, hogy az ő telefonján is magától bejött az internet, és be kellett zárnia.

Ja és hogy szóval vannak ezek a számok, ezeket ne hivogassátok vissza, egyszer gondolom minden számot vissza lehet, de egyébként ha nem szólnak bele, akkor az meg úgy van valahogy asszem, hogy te hívsz fel valami emelt díjas számot, és úgy tesznek, mintha nem vették volna még föl, közben pedig neked pörög lefele a pénz a kártyádról, tehát ha valaki sokáig nem szól bele, akkor gyanús, akkor tegyétek le.

2019. okt. 30. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Énvok a pikulás mikulás,leszel a télanyó?


Emánuel 97/pikulás,traktorista

2019. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy, 1-es válaszadó, te vagy az Ödönke ?:D:D :D
2019. okt. 30. 11:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Áh, köszönöm 5-ös válaszoló, erre is ment a zöld. :)
2019. okt. 30. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Aszonygyad leszel-e a télanyó?



Me ha nem az következményekkel fog lyárni,csak szenet kapsz még -migránst karácsonyra.bezony

2019. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jó, még megfontolom, erre még aludni kellene egyet! :) xD :)
2019. okt. 30. 11:28
 10/11 hírnök ***** válasza:
Az ének tanár a suliból.
2019. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!