Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Úgy érzem követ a magas...

Úgy érzem követ a magas metántartalommal rendelkező bélgőzöm, melyet a kloákámon eresztek ki, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma eleresztettem egy elég velős bélgázt az óra közepén, majd kimentem szünetre. Végig úgy éreztem, mintha valaki, vagy valami lenne mögöttem. Mikor beléptem a terembe, úgy éreztem követ valaki. A fingom fel akarhatta venni velem a kapcsolatot? Egész nap azon a ku*rva ablakon morzézott, már fáj tőle a fejem. Kérlek segítsetek!!

2015. ápr. 24. 22:49
 1/9 anonim válasza:
Elmondom mi a megoldás nyomj egy fostosat a retyón és akkor végleg kiszabadul belőled az anti Krisztus te meg szabad leszel
2015. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ozmium42 ***** válasza:
46%
Szkeptikus válasz: az embereknek nincs kloákája.
2015. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Honnan tudod, hogy a kérdező ember?
2015. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen a kérdező nem mondta hogy ő egy ember viszont az Anti krisztus sem az így akár egy állat is megszülheti vagy nem láttad a south parkban azt a részt? Ha nem ajánlom hogy nézd meg én aszerint a sorozat szerint élem az életemet
2015. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. Részvétem.

Ahm...amúgy az ember is csak egy állat a sok közül, így egy ember is kisz*rhatja az antikrisztust.

2015. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Remek meglátás az antikrisztus tehát mégis csak kis*arható
2015. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Megnyugtató felfedezés ez.
2015. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek kisz*rtam az antikrisztust? Amúgy hörcsög vagyok.
2015. ápr. 25. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
De a Timikével minden oké?
2015. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!