Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tehetek, hogy kedvenc...

Mit tehetek, hogy kedvenc újságomat ne tiltsa be a diktátor karácsony?

Figyelt kérdés
Kedvenc újságomat, a Lokált karácsony diktátort megszégyenítő módon akarja betiltani. Számomra Lokál nélkül nem indul a nap, minden reggel a napi Lokálból értesülök a hírekről. Nem akarom, hogy a bevándorláspárti diktátor karácsony betiltsa. Mit tehetek ez ellen?
2019. nov. 6. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Most mondanám, hogy boldog karácsonyt, de az úgynevezett ellenzéket ugyanúgy rühellem, mint a fideszt, úgyhogy vállrándítva nézem tovább a kis polgárháborús bábjátékotokat.
2019. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd annyiban! Szervezz tüntetéseket a Lokál megmentéséért! Ha az esetleg nem segít, kezdeményezz népszavazást!
2019. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ne csak ezért hergeld magad kedves kérdező - a fidesz által elindított szuperkorház sem fog megépülni.
2019. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, nem szünteti meg, csak a továbbiakban nem lesz ingyenes!!! Ne az állam pénzén készüljön, aki olvasni akarja, fizessen érte, ugyanúgy, mint bármelyik másik újságért.
2019. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél sok-sok példányt, és akkor a kiadó az árából....őőőő hát ezt buktad, talán ez is a baj a Lokállal, hogy ingyenes Fidesz-propaganda.
2019. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne trollkodj már.
2019. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem is zavar, hogy most már nem kapok ingyen vécépapírt, de ez van :(
2019. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

A lokálnál színvonaltalanabb újságot, már ha lehet újságnak nevezni (szennylap), még nem látott a nagyvilág ezen a bolygófelületen, de szerintem te nem élted meg a Metró újság örömeit, na az volt az igazi színvonal és tudod mi volt?

Egy órán belül elfogyott, sorban álltak érte, ez a szennylap meg ott díszeleg még akkor is, mikor másnap hazaérek a munkából. Mert az olyanok, mint én, akik dolgoznak, csak a szír jut, ha már kirekesztő is vagy!

2019. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!