Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, hogy Karácsony...

Nem értem, hogy Karácsony szerint nincs a BKV buszvezetőkre 15% béremelésre pénz? Miközben Karácsonyék saját maguknak 30% emelték a fizetésüket?

Figyelt kérdés

És mindenhol ahol az ellenzék került többségbe a fővárosban szinte mindenhol 20-30% - os béremeléssel megemelték a saját illetményüket, akkor a BKV -soknak miért nem emelik?

Miért nem fordítva csinálták, előbb emeltek volna a BKV nál, mert azért, hogy a tömegközlekedés működjön mégiscsak fontosabb, mint a képviselői fizetések megemelése, nem?


[link]


2019. nov. 6. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem. Mindenkinek a sajátja a legfontosabb és ez lejjebb is így van. A cég ahol dolgoztam elvesztett egy projektet, elesett sok bevételtől. Inkább kirúgtak 3 embert (köztük engem), mint az egyéb költségeket és a saját fizetésük csökkentették volna átmenetileg, amíg megoldódik.
2019. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Akkor miért nem háborodtál fel mikor sok helyen a Fideszes vezetés csinálta ezt?

Tarlós miért nem emelt nekik?

Erről ennyit.

2019. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De képzeld el felháborodtam, pld. ezért is nyertek Karácsonyék! Azt hittem, hogy azért ők nem ilyenek, de lehet máris megbántam, Ilyen képmutató ájtatos "manó" ezek után egy szavát sem fogom elhinni, én hüle, még azt hittem, de mindegy is
2019. nov. 6. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülye akkor vagy, ha azt hiszed, hogy néhány héttel a választások után Karácsony Gergely előteremt a semmiből pénzt úgy, hogy a fidesz végig tarlóst támogatta, és kijelentette gulyás gergely, hogy ha nem tarlós nyer, hanem Karácsony, akkor Budapest lemondhat a támogatásról.
2019. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy voltál akkor felháborodva. Simán nem bírjátok elfogadni, hogy buktátok Budapestet, ami hosszabb távon a Fidesz bukását eredményezi majd mivel ígyis-úgyis tökön kell szúrni magatokat a következő parlamenti választásokig. Simán karaktergyilkosságot akartok végre hajtani, azért megy most ezerrel a lejáratás.

Inkább azon gondolkozz el, hogy Tarlós miként tudott kikapni egy olyan ellen, mint Karácsony.

2019. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem kellene karácsonynak pénzt teremtenie. Csurig vannak pénzzel az önkormányzatok. De a saját fizetésemelés úgy látszik fontosabb
2019. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6: Csurig vannak pénzzel az önkormányzatok? :D Ezt te se gondoltad komolyan.
2019. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Javítsatok ki, ha tévedek, de a saját fizetésükről a legelső üléseken kell megállapodniuk úgy, hogy azt a rákövetkező években nem igazíthatják az inflációhoz, vagy bármi máshoz. Szóval max. a mértékről lehetne vitázni, nem a megtörténtéről.
2019. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Nem kell kijavítani, mert így van mindenhol.
2019. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik, amikor a baloldal a saját szövegeit kapja az arcába :)
2019. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!