Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak ha egy elefánt...

Mit csináljak ha egy elefánt szemen masszíroz egy sajtreszelővel?

Figyelt kérdés
Segítsetek!

2019. dec. 13. 15:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Árulás,a hupilila a kongói nokedlievő dobrivecser szine.


Megyek a hupiistent felelőségre vonni.

2019. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha vége a sajtreszelős kezelésnek, felüdülésképpen repülj egyet!

A Citadellánál nekifutsz, nagyot dobbantasz, és átrepülöd a Dunát. Biztos menni fog utánad az elefánt is(ha szeret.....).

2019. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérd meg hoy szerezzen Dumbó-tol egy autogramot neked.
2019. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#11-es a hupilila a kenyai tyeplákis párkidobreráno színe. A dodrivecser az nagyon hasonlít hozzá, de inkább zöldes beütésű, néha rőzsaszín pettyekkel, így jobban el tud bújni egy csupor penészes gyümölcsturmixban.

Amennyiben egy elefánt sajtreszelővel támad rád, szedd ki a kocsid jobb oldali irányjelzőjéből a fényvisszarántó rugót, ha nincs kocsid akkor a bal lengőbordádat. Ezekre allergiás az elefánt, és ha meglátja, rögtön meglepi három vagon aprómajom. Amíg azokat az elefánt szőlőpréssel felszeleteli, aďíg van időd megvárni a traszszibériai expresszt, amiről ha szerzel jeget azon elcsúszhat az elefánt. Utána már könnyen legyőzheted egy idomított T- rexszel. Ha az nincs akkor T- kulccsal.

Remélem tudtam segíteni.

2019. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kongói nokedlievő dobrivecser szakértője vagyok és már 1765-óta a vévecseri kipcsak egyetemen oktatója,kérem 14-es kenyai tyeplákis párkidobreráno szakértő kolléga ne vezesse tévútra a kérdezőt.
2019. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves 15-ös kollega. Egyetértek. De csak párzási időszakban teljesen hupilila a dobreráno. Akkor pározsiból készült tejfeltoronnyal lehet csapdába csalni. Ezek teljesen új felfedezések. 3019-ből jött időutazó monda, akinek sikerült megfigyelnie párzási időn kívül is
2019. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jaj hát nemszabad mindent elhini az időutazóknak,nekem meg aztat mondta hogy 2019-ben pesten karácsony lesz egész évben meg hogy valami elek zoli bácsi lesz a youtube sztárja.


Most 2003-ból írom hogy tuti hazudott neked,sajnàlom.

2019. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minden eddigi válszra csak azt lehet mondani, hogy kizárt dolog mert nem tudom. Különben is, a pomogácsok miatt lett a telefáni szemjevilágja sajtreszelő áldozata. Vagy ha nem akkor nem értem, hogy most mivan?
2019. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert a pomogácsok meg a pirézek közösen kivakuzták az agyadat,de ha a vévecseri kipcsakokhoz elmész azok lehet visszarakják az emlékeid és tudni fogod mi az a grevedeieiei kék nyenyec.
2019. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Emberek!

Ezt a kérdést halál komolyan tettem fel!

NE hülyéskedjétek el létszives!

Ugyanis egy nagyon komoly témáról beszélünk!

Ugyanis amikor a pomogai varagácskák elfoglalták Izlandot, akkor az aprómajmok visszakrekerécséztek neki!

Mi ebből a tanulság?


Az hogy a pomogai vercsánkutyák nem férnek bele egy keresztmetszetes PVC-s csőbe!

Köszönöm!!!

2019. dec. 16. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!