Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a barátomat?

Figyelt kérdés

2.5 évg voltam együtt barátommal, szinte gyerekek voltunk mikor összejöttünk. Fél évesek voltunk mikor eljátszotta a bizalmamat, és azóta szenvedtünk ugymond (rengeteg jó is volt nyílvan). 5 napja dobott ki, azt mondja féltékeny voltam, és hogy elrontottam a kapcsolatunkat. Valamilyen szinten igaz is, mert nem nagyon hagytam levegőzni úgymond mert állandóan vele akartam lenni, pedig már nem is nagyon élveztük a közös időt. Régen értekelt, szeretett, és én is őt. A szakítás előtt pár héttel fogtak fel hogy mégis mennyire nagy érték ez a srác, de a bizalmát pedig sokszor eljátszottam...azt mondta hogy már nem tud bízni az üres ígéreteimben hogy jobb leszek. És mióta szakítottunk, rájöttem hogy kellett ez a szakítás mert így rendberakom magambam a dolgokat. Megkért hogy hagyjam békén, de eddig mindennap beszéltünk pár sort. Ő nem ír magától, csak én, és azt mondja hogy imád, szeret és hogy vonzódik hozzám. Azt mondta hogyha látja rajtam a változást egy jó irányba, akkor később megpróbálhatjuk. És én is tudom hogy nekem is idő mire megváltozom, és neki is mire képes lesz újra velem lenni, de nagyon félek hogy nem akar tőlem semmit már, hiába imád. Én elhatároztam hogy jobb leszek, és hogy boldoggá teszem őt. Félek hogy neki a szabadság fontosabb lesz, és a barátok. Én csak békében, szeretetben akarok vele lenni, és bebizonyítani hogy imádom őt. Hogyan szerezzem vissza a bizalmát hogy erre adjon egy lehetőséget?

17/l



2019. dec. 22. 10:37
 1/3 anonim válasza:
Hűha. Én ha a helyedben lennék, nem lennék rákattanva, legalabbis nem mutatnám ki h mennire rá vagyok kattamva. Önuralom. Aztán meg, kicsit hagynám és ha tudod hibáidat akkor javitsd ki őket. Végérvényesen. És ismét önuralom. Aztán ha még ugyanígy érzel, akkor mutasd meg h te már más vagy
2019. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huh szegénykém neked elég erős a kötődési vágyad, de annál kevesebb a reális önképed, önbizalmad (s ezt nem sértésnek mondom). Rossz hírem van: nem fogod tudni visszaszerezni. Egy szakítás sosem jó, eltérő ki mennyi idő alatt teszi túl magát rajta, de próbáld meg. Felkelt holnap is a nap, van értelme az életnek, lehetsz még boldog, haladj előre. Minden nap, perc amit erre a kapcsolatra pörögsz fejben csak időpazarlás a részedről.
2019. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült a kérdésbe ennyi betűt beírnod? Úgy emlékszem van valami limit.

Ja igen, ne menj rá, engedd el. Aztán lehet hogy tényleg a Humor kategóriába fog tartozni neked is évek műlva.

2019. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!