Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyi garnélát kéne ennem,...

Mirabella929 kérdése:

Mennyi garnélát kéne ennem, hogy én is rózsaszín legyek?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy a flamingók főként a garnéla evészet miatt olyan rózsaszínek, a kérdésem az lenne, hogy nekem mennyi garnélát kéne ennem, hogy rózsaszín lehessek? És meddig lennék az, mennyire lennék rózsaszín? A bőröm is, vagy csak a szőrzetem? (A kérdés kísérlet jellegű)

2019. dec. 27. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
XD De hulye kerdes. Sztem ha napi 20 kg-t ennel se lennel rozsaszin.
2019. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor kísérletezz egymagad... Ilyen hülye kérdést is régen olvastam már, pedig nem vagyok kezdő itt.
2019. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kifordítva minden ember rózsaszín.
2019. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
Hát kérdező Flami mint (Flame) Láng-Gók, valójában, egy EtumVis Nyelv az őstörténelemből, és látták ahogy megalkotta a villám a lángot, ezért kérdezték, hogy most a házra gondolok mint villa, vagy a fém evőeszközre? Én mondom, egyik sem, soha nem volt ilyen, de nem garnélát kéne enned, a kérdésre válaszolva, a lényeg az, hogy hozz festéket, fesd le a házad, menj be a házba, hogy ne lássanak, és kiálts hangosan "Rózsaszín négyzet" És íme, te már rózsaszín lettél, mert hangot hallanak, de nem látják, hogy ki kiáltott, így azt hiszik majd, hogy a ház volt az.
2019. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te emberevő vagy? A Garnéla női név, az Angéla névrokona, az Angarnéla csak Grönland őserdeiben viselik a bantu benszülöttek 3 éves korukig, nővé avatásukig, utána dől el hogy Angéla vagy Garnéla lesz a nevük.

Egyébként MoneTaliMonolisAmo-nak igaza van, az Ősztörténet idején a flamingók eredete ez. Aztán módosult. Az ókorban minden várat rózsaszínűre festettek és flamingó alakúra építettek, innen a népmesék flamingó lábon forgó palota kifejezése. Akkor, várának ostromakor született régi nagy magyar hadvezérünk, Hastífus mondása: Falaim ingók! Ez a magyar nyelvben aztán flamingókra torzult az évszázadok folyamán. Más szerzők állítják hogy az asszír király, Bélsáraszar mondta fiainak lakodalmán tósztként, miközben rózsaszín flamingók táncoltak az egyre sötétzöldebbé váló égbolt alatt, hogy Fiaim fingók! Ezt Bélsáaszar király utolsó figyelmeztetésként intézte leendő menyei felé, majd besárgult.

2019. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na meg, kiegészítésül: nehogy garnélarákod legyen, mart az visszafelé gyógyul!
2019. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!