Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Krém színű kutyának milyen...

Krém színű kutyának milyen színű hámot vennétek? Piros vagy baba rózsaszín?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. Nőstény csivaváról van szó.

2019. aug. 4. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a babarózsaszint utálom és kutyán amúgy is röhejes, így bármi más jöhetne.

A csivava is kutya, annak az összes nemes tulajdonságával, csak az ember ilyen-olyan keresztezésének estek áldozatul.

Nem érdemli meg, hogy bohócot csinálj belőle!

2019. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
A csivava már eleve egy bohóc,tökmimdegy milyen hámja van.
2019. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

#2

Minden, csak nem bohóc!

"Nagy felálló füleivel a legapróbb neszt is meghallja, éppen ezért kiváló jelzőkutya. Aki felületesen ismeri és első megérzései alapján ítéli meg ezt a kutyafajtát, azt hiszi, hogy egy törékeny, visszahúzódó, csendes, kis szerény állatka a csivava. A valóságban igen harcias, a méreténél jóval nagyobb állatokat is megtámad, kis termete ellenére tehát határozott nevelést igényel. Méretének megfelelően gyors és játékos."

[link]


Kivéve, ha hülyét csinálnak szerencsétlenből, ahogy itt néhány képen látható is:

[link]

2019. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem hinném,hogy a hám színe határozná meg a kutya küllemét vagy jellegét.Bár nekem se a kedvencem a csivi,de..nehogymár a hám színe miatt tarts egy egyedet kevesebbnek mint a többi xd


Ha lány,akkor inkább a rózsaszín vagy ha van olyan akkor talán lila.Nem szeretem a pirosat :S

2019. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
19%
Szerintem a krém színű kutyához jobban illik egy babarózsaszín mint egy rikító piros. Viszont a többi válaszolónak azt üzenném hogy attól hogy színes a hám, a gazdi még nem csinál bohócot a kutyusából!
2019. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az én kutyáimon lime, kék, fekete és citrom nyakörv/póráz van (amerikai staffordshire terrierek)


A piros (hasonlóan a feketével) tipikusan olyan szín hogy a kutyák 90%án jól áll. Szerintem piros hámot vegyél


A rózsaszínű cuccokban én sem "hiszek"

2019. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy krém színű kutyához ezek közül inkabb illene jobban a baba rózsaszín
2019. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.


Akik szerint a csivava egy bohóc, vagy azt csinálok belőle, mert rózsaszín hámot kap, az a saját értelmi szintjét bizonyította. Gratulálok ;)

2019. aug. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!