Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Hol lehet ilyen rózsaszín kiselefántot venni?

A petnet oldaláról szoktuk rendelni, de most nem találom!

Ha valaki rábukkanna, kérem jelezze! Köszönöm!

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: kiselefánt, rózsaszín, gumi, latex, játék

máj. 16. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
A képhez oda van írva, hogy Ferplast-os, az a márkája. Keresd a Ferplast alapján. Jobb ötletem nincsen.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 19. 01:36 Privát üzenet

[link]

malac nem jó?

Kérd meg őket, akit linkeltem, hogy nem tudnak-e, olcsók a játékok náluk (mondjuk macskám van). Jó tapasztalatom van velük. Meg írj egy emilt a petnet-nek.

(előző voltam)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 19. 01:47 Privát üzenet
Ahol van a kép alatta nyomj rá és kiadója az oldalt ha olyan akkor rendelhetsz is és kipostazzak

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 19. 14:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem nem dobja ki, hiába kattintok rá!

Az az igazság, hogy nagyon szereti az ilyen kiselefántot a kutyus, azért ilyet szeretnék neki. Malaca van már :) :)

# 4/4Időpont máj. 20. 19:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a kutyám inyén az rozsaszin folt?
Nagyon gáz, ha kan kutyának rózsaszín/ciklámen nyakörvet vagy pórázt veszek?
Miért lett rózsaszín a kutya orra?
Miért kezd megbarlnulni a máltai bichonom rózsaszín bőre? Többi lent.
A kutyám hasán, ami előtte tiszta rózsaszín volt, kb. egy hónap alatt sötétedő (kb egy 20 ft-os érmétől kicsit nagyobb), mára szinte fekete foltok jelentek meg. Ez természetes,...
Ha a kutya tappancsa alapból rózsaszín, de a sok járkálástól befeketedett, akkor azt lelehet neki mosni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!