Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak az anyósommal?...

Mit csináljak az anyósommal? Visszaküldtem időgéppel a dinoszauruszok korába és visszajött.

Figyelt kérdés
Vettem a dokitól egy időgéppé átalakított DeLoreant. Megmondtam a dokinak, hogy csak odaútra elegendő plutóniumot tegyen bele és bütykölje meg, hogy érkezés után biztos ami biztos, romoljon el. Ez sikerült is. Csak, hogy az anyós összehaverkodott a dínókkal, még szelfit is csinált :D Dínókkal közös projektként építettek egy másik időgépet, ami már nem plutóniummal üzemelt, hanem egy reptoidok által kotyvasztott lével. Az anyós ezzel vissza akart jönni, de egy kisbolygó méretű szilvásbuktaűrhajó jött a Föld felé, aminek a kormányművét megették a reptiliánok és becsapódott a Földbe, a reptoidok elmenekültek (vitték szerencsére az időgépet is), de a dínók nem úszták meg a becsapódást. A becsapódás után a roncs űrhajóból szilvásbuktoidok szálltak ki és adtak egy hallhatatlansági kapszulát az anyósnak, aztán elmentek, ő meg egyszerűen a dínók korszakából itt maradt. Tudok szerezni még egy időgépet. Az a kérdés, hogy melyik korszakba küldjem, ahonnan nem jön vissza? Ha múltba küldöm, akkor máig marad, ha jövőbe, akkor túl fejlett lesz a technika, hogy a sarki boltba 10 forint lesz az időgép és visszajön engem boldogítani :D Most éppen a NASA-nak, meg a régészeknek meséli dínós sztoriját :D Visszaküldjem a Nagy bumm elé? Legalább kiderül a Nagy bumm rejtélye :D
2020. jan. 28. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Küld 1942-be berlin környékére egy sárgacsillagal,tuti siker vagy ő vagy hitler hal meg.
2020. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Köldd vissza 4 milliárd évvel, hátha Darwin-majommá evolúcionál.


Már-ki

2020. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Óóóó.... én tudom hova küldd!


De előtte vidd el kórházba és mosasd ki a gyomrát, hogy kikerüljön belőle a kapszula. Aztán addig ássál a kertben, amíg találsz egy kihalt ragadozó-maradványt, nézd meg a wikin, milyen élőlény és mikor élt (pl.: kardfogú tigris, élt százezer éve). Hozd az anyósod, fektesd bele a földbe, hogy a feje a szörny szájában legyen, majd küldd vissza az elé, hogy az állat meghalt.

2020. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, a kapszulát már megemésztette. Betettem egy tirannoszaurusz csontváz szájába és úgy küldtem vissza a múltba, nem vált be, mert mint kiderült ő győzte le a tirannoszauruszt a múltban, éppen kimentette önmagát a tirannoszaurusz szájából, úgyhogy idáig 2 is volt belőle :D Csak visszasikerült 1-re állítani az anyós darabszámot, de még ez sem biztos, mert a faluban az a pletyka járja, hogy klónozta magát sok példányba :D és csoportosan fognak boldogítani :D
2020. febr. 6. 08:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Küld el 2029 los angeles-be,ott a terminátorok elintézik.


Vagy john connor örülni fog hogy egy ember nyirta ki a skynetet egymaga.

2020. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3. Vagyok, akkor már csak egy lehetőség maradt.

Le kell fagyasztanod és ki kell lőnöd egy tizedik századi katapulttal az űrbe.

2020. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lefagyasztva kilőttem az űrbe, megkerülte a Napot és visszajött :(
2020. febr. 6. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:

De a terminátorokhoz is küld el,mert ha elintézik a terminátorok akkor is nyersz,ha meg ő intézi el a terminátort akkor a skynet visszaküld egy t-800-ast hogy mielött visszaküldöd nyirja ki.


Te csak nyersz.

2020. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Járt a jövőben is, jópár terminátort belökött a kohóba, vagy éppen felrobbantott, még a Skynetet is a saját védelmére programozta át, a terminátorok, amik még megmaradtak, neki dolgoznak 🤣 Állítólag értem is küldött egyet, úgyhogy igyekszek kohó közelben maradni..... Esetleg eladó plutónium van nálatok, a doki nem tud szerezni sajnos.
2020. febr. 6. 18:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Küld el a marsra.
2020. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!