Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak az anyósommal?...

Mit csináljak az anyósommal? Visszaküldtem időgéppel a dinoszauruszok korába és visszajött.

Figyelt kérdés
Vettem a dokitól egy időgéppé átalakított DeLoreant. Megmondtam a dokinak, hogy csak odaútra elegendő plutóniumot tegyen bele és bütykölje meg, hogy érkezés után biztos ami biztos, romoljon el. Ez sikerült is. Csak, hogy az anyós összehaverkodott a dínókkal, még szelfit is csinált :D Dínókkal közös projektként építettek egy másik időgépet, ami már nem plutóniummal üzemelt, hanem egy reptoidok által kotyvasztott lével. Az anyós ezzel vissza akart jönni, de egy kisbolygó méretű szilvásbuktaűrhajó jött a Föld felé, aminek a kormányművét megették a reptiliánok és becsapódott a Földbe, a reptoidok elmenekültek (vitték szerencsére az időgépet is), de a dínók nem úszták meg a becsapódást. A becsapódás után a roncs űrhajóból szilvásbuktoidok szálltak ki és adtak egy hallhatatlansági kapszulát az anyósnak, aztán elmentek, ő meg egyszerűen a dínók korszakából itt maradt. Tudok szerezni még egy időgépet. Az a kérdés, hogy melyik korszakba küldjem, ahonnan nem jön vissza? Ha múltba küldöm, akkor máig marad, ha jövőbe, akkor túl fejlett lesz a technika, hogy a sarki boltba 10 forint lesz az időgép és visszajön engem boldogítani :D Most éppen a NASA-nak, meg a régészeknek meséli dínós sztoriját :D Visszaküldjem a Nagy bumm elé? Legalább kiderül a Nagy bumm rejtélye :D
2020. jan. 28. 12:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Marson már volt. Eredetileg az Androméda galaxis valamelyik csillaga körül keringett, de az anyósomnak nagyon megtetszett és üzletet kötött Dart Vederrel, kölcsön vette a csillagrombolót és idevontatta 1 millió évvel ezelőtt Mars bolygót :D
2020. febr. 7. 08:59
 12/15 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Ha sem az áskálódás, sem a Skynet, sem a kilövés nem jött be, életbe kell lépnie a Z/99-es tervenek. Vidd el Bikinifenékre és rendelj Planktontól egy kis trutymót, majd etesd meg vele.

2020. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12-es: Önként megy oda rendszeresen, mert neki finom az a trutymó :D Lehet jobb lesz kibékülni vele :D
2020. febr. 11. 11:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Küld el mordorba, talán a hobbitkák belökik a gyűrű mellé a vulkánba.
2020. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A vulkánból is kivette a gyűrűt, most már ő a gyűrűk ura :D
2020. febr. 12. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!