Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jaj nekem, megszakad a szívemb...

Jaj nekem, megszakad a szívemben a menet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már a cipőmnek udvaroltam, de rájöttem, annak is van párja... Már a harmadik túlnyomásos vödröt könnyezem össze, a kedvem azonban továbbra sem javul.

2020. febr. 16. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jaj more ha mi a csuda lesz igy veled ?
2020. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És ha azt mondom, ez jó! - akkor javul?
2020. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Asszuny" :D
2020. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megszakad a menet? Nem gond, kell bele nagyobb menetet vágni.
2020. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ez jó vót! :DD
2020. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet nagyobb menetet vágni, ha elég vastag az anyag fala. Nemrég jártam úgy, hogy amerikai egybesült állatok termékét javítottam. Műanyagba volt besajtolva nem metrikus anya, a csavarok meg elkeveredtek. Nekimentem metrikus menetfúróval, minek következtében szét is tört az egész, amit nagyjából sejtettem, de nem volt választás. Szóval óvatosan a menetvágással. A vége az lett, hogy csináltam új távtartót, és a két burkolatot átmenő csavarral fogattam össze. Nem szép, de legalább tartós, mint én. :D
2020. febr. 16. 19:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam a sok sírós kérdés után betolok valami szokatlant.
2020. febr. 16. 19:32
 8/16 anonim ***** válasza:
csavaródj be!
2020. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen menetről beszélsz?

Ha anyamenet, akkor felajánlom az apacsavaromat, biztos kötés, csak ne házasságkötés legyen a vége, mert azt nem csavarral kell egybeizélni.

Mellesleg én meg a zoknikkal vagyok így, egyiknek sincs párja sosem, így megértem a problémát, mert úgy állok itt ebben a világban én is, mint egy elfeledett zokni fele része és még a csavaromat sem dugdoshatom oldható kötésként semmibe, mert vagy nem passzol a mérete, vagy már valami francos csavar bele van szuszakolva gyárilag minden készülékbe.

2020. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én a páros szerveimmel vagyok így, hogy mindig féltékeny egyik a másikra és a kancsi lánynak is úgy udvaroltam, hogy szemeid kereszttüzében égek!


Páros szerek lelki okai:


Szem: betegsége esetén valamit nem akarunk meglátni, vagy nem akarunk valamivel szembesülni


A szem a belátás és a kilátás jelzője: milyen kilátások elé néz az ember, és mennyire tud belátni valamit.


Fül: a hallás problémája esetén nem hallunk, vagy nehezünkre esik meghallani valamit


A fülhöz tartozik a hallás, az észlelés, valamint az engedelmesség.


Váll: mindig a felelősséget viseli, arra mutat, hogy súlyos problémák vannak a vállunkon


Tüdő: mindig a lelki benyomásokat mutatja


A tüdő a kontaktusteremtés, a kommunikáció és a szabadság szerve.


Vese: általában a partnerkapcsolat zavaraira és érzelmi konfliktusra utal


A veséhez egyrészt a partnerkapcsolat tartozik, másrészt, azaz eszménykép, ideál, ami felé az ember törekszik.


Kéz: az adás-kapás szimbóluma


A kéz az adás, a kapás, a cselekvőképesség és a megragadás szimbóluma. Ha valakinek a kezével kapcsolatos betegsége van, vagy az ízületi problémák csak a kezén jönnek ki, akkor azt kell megnézni, hogy az adás vagy a kapás területén milyen nehézségei vannak. Lehet, hogy nem tud adni, vagy nem szívesen fogadja az ajándékokat.


Láb: problémái esetén helytelen irányba indultunk el


A láb a kitartással és az egyensúly megtartásával van kapcsolatban, illetve a megértés is hozzá tartozik.


Csípő: problémája esetén gátolja valami a fejlődést, nem tud az ember előrehaladni, meghajolni


A csípő a fejlődést, a haladást jelképezi, ha itt lép fel probléma, akkor ezzel a lelki területtel kell foglalkozni.


Térd: az alázatra utal


A térdhez tartozik az alázat és a szerénység. - Nem véletlenül kell térdet hajtani az uralkodók előtt.

2020. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!