Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, első randin csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, első randin csókolózás után már hazafelé menet túl korai még megfogni a másik kezét?

Figyelt kérdés

Most csak a sikeres randikra gondolok. Amikor az első randin jól érezzük magunkat és csók van 3-4 óra kellemes beszélgetés után HA bejövünk egymásnak és később lesz valami. Aztán amikor elindulunk a beülős helyről valamerre hazafelé menet (akár kocsihoz, akár buszhoz, akár valaki hazakíséri a másikat), azt látom hogy sok nőnek furcsa hogyha megfogom a kezüket. Pedig már volt csók és jellemzően nem egy-két kis puszika, hanem összesen sok percnyi, sokszor szenvedélyes csókolózás már.


Mikortól kellene akkor? A nők kb felénél-kétharmadánál észlelem ezt azok közül, akikkel volt csók.


2018. júl. 6. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki maga dönti el, hogy mikortól vágyik erre. Nálam a kézenfogás jóval tehető a csóknál, mert az az összetartozást jelenti.
2018. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Csókolózás _után_? :D :D :D
2018. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretek úgy sétálni azzal akivel együtt vagyok hogy kézen fogva mert zavar , nem kényelmes , akadályoz a szabad mozgasomban (nem vagyok egy romantikus alkat)

Nalam nincs olyan hogy túl korai időpont

N/24

2018. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek manapság a kézenfogva sétálás már túl romantikus, márpedig kevés dologgal lehet jobban elriasztani a nőket, mint a romantikával.
2018. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem kezdeményezni a páromnál, úgyhogy miután megcsókolt, kb 2 randival később fogta meg a kezem. De csak mert ő is izgult, amúgy már egyből megfogtam volna a kezét.
2018. júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Soha nem értettem miért jó kezen fogva sétálgatni az utcan

Gyerek koromban is utaltam amikor kezen ragadtak és vittek a szüleim jobbra balra

Felnőtt nőként miért kene kezen fogva sétálni?

ENGEM nagyon zavara ez a folyamatos testi kontaktus nekem kell hogy meglegyen a személyes terem ne akadályozzon a szabad mozgasoban úgy menjek ahogy én akarok

Másik nem látok ebbe semmi romantikat csak egy kötelező megszokás amit a párok csinálnak mert ez társadalmi norma hogy fogod a “párod “ kezet

Nem szeretek úgy sétálni télen a hideg miatt nyaron a meleg miatt meg amugy sem szeretem

Nekem olyan érzés ez mintha egy kutya lennék akit pórázon setaltatnak

Le köt és irányít merre menjek

Romantikus alkat nem vagyok így nem vagyom ilyen anadlogs szarokra

2018. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!