Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megszakad a szívem egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakad a szívem egy lányért, akinek egykor bejöttem, de mostmár valószínűleg továbblépett. Ilyenkor van még valami remény?

Figyelt kérdés
Majdnem kapcsolat lett, de töketlen voltam (emiatt meg is érdemlem ezt a szituációt). Most nekem fáj nagyon. Írtam neki, hogy találkozzunk, de nem akart. A szokásos lerázós dumát írta, hogy most nem áll készen egy kapcsolatra. De megőrülök érte. Komolyan azt érzem, hogy tönkre megyek. És ez hónapok óta tart. Valószínűleg más pasi tetszik neki. De tegyük fel ha azzal nem jönne össze neki, egy picike esélyem van még ilyenkor? 19/F
2015. ápr. 8. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj hagyj egy kis időt magadnak meg neki is, amíg nem keresitek egymást, ugyais most az a téves illúziód van, hogy csak ez a lány a boldogságod záloga! Ami korántsincs így, ha belegondolsz biztos előtte is voltak élvezhető aktivitásaid, sport zene ilyesmik, minél többet legyél barátokkal, járj el szórakozni, és csak utána keresd fel megint miután tényleg késznek és erősnek érzed magad egy kapcsolatra!
2015. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Milyen igazad van. Természetesen voltak hobbijaim és eljárogattam ide-oda, de amióta szerelmes vagyok ebbe a lányba azóta értelmetlennek érzek mindent, amit eddig szerettem. Csak őrá tudok koncentrálni. Ha egy pillanatra jó kedvem lesz valamin és megfeletkezem róla, akkor meg eszembe jut, hogy most nem kéne, hogy jó kedvem legyen és megint rajta töröm a fejem...


Egyébként konkrétan nemet sosem mondott a lány. Inkább kikerülte a találkozás kérdését. Azt sem mondta, hogy kész, vége, látni se akarlak. Persze ez még nem jelent semmit. 99% az esélye, hogy nem mond igazat, hogy nem áll készen egy kapcsolatra (max. velem nem).


Egész eddigi életemben nem éreztem ekkora érzelmet valaki iránt. És nem fogok tudni megbocsátani magamnak, amiért egy balf@*sz voltam akkor. Mindenesetre megpróbálom megfogadni a tanácsodat. :)

2015. ápr. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!