Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bátor tett volt?

Bátor tett volt?

Figyelt kérdés

Tegnap történt az eset az iskolában. Minden szépnek indult, egy szokásos iskolai napnak. Lezajlott az első két óra, éppen szünet volt. Minden rendben, mindenki boldog, mindenki vidám, a diákok beszélgetnek egymással, a tanárok sem sejtenek semmit. Ez a vihar előtti csend.



Azonban egyszer csak bejött az iskolába egy rabló. Nem volt nála fegyver de elég nagydarab volt, csukja volt a fején és egy álarc. Bejött és megfenyegette a diákokat, hogy adják oda neki a pénzüket vagy különben nem lesz jó vége. Mindenki megrémült, pánikba esett az egész iskola, a tanárok sem tudtak mi tévők legyenek, mindenki futkosott fel-alá. A rabló minden gyenge áldozatra rávetette magát, az utolsó csepp a pohárban az volt amikor egy lányt a hajánál fogva megrángatott és megfenyegette.



Erre én nekimentem és megmondtam neki, hogy az udvaron rendezzük le. Amíg én kint bunyóztam a betörővel addig a tanárok hívták a rendőrséget és ők is és a diákok is az ablakból néztek minket ahogy verekszünk és szurkoltak nekem. Nem járok küzdősportra vagy ilyesmi, csak egyszerűen nagyon dühös voltam rá. Kaptam azért én is pár ütést de jól bírtam. Körülbelül fél órán keresztük bunyóztam vele, amikor kiért a rendőrség. Lefogták, megbilincselték és elvitték. Az egyik rendőr is megdicsért engem. Az eset után a tanárok és a diákok is hősként ünnepeltek engem. Nekik nem lett volna bátorságuk ahhoz, hogy feltartóztassák ezt a bűnözőt. Kérték, hogy csináljak velük egy közös képet, autógrammot is kértek tőlem.


Ma reggel megyek az iskolába és letérdel előttem az utcán egy középkorú férfi. Kiderült, hogy az öccse annak a férfinak akinek tegnap elláttam a baját és elvitték a rendőrök. Bocsánatot kért a testvére miatt térden állva könyörgött, hogy őt ne bántsam. Én mondtam neki, hogy álljon fel és erre semmi szükség, hiszen a testvére bűneiért nem lehet felelős senki.


Az iskolában azóta minden lány belém van zúgva, versengenek értem. Ma az egyik szünetben két lány megtépte egymást értem.


Hát szóval ennyi történt. Ti mit gondoltok erről?


16/F



2020. márc. 10. 20:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
köszönjük az esti mesét . Jó volt.
2020. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azonban egyszer csak bejött az iskolába egy rabló."

Láttam pár híradót tegnap is, ma is, egyikbe se volt benne...

2020. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És ezt mára virradóra álmodtad, öcskös, vagy tegnapra? ;)


látom pezsegnek a hormonok :D


de ha felnősz, legyél csak ilyen hős lovag tényleg, úgyis egyre kevesebb az ilyen, és egyre több a gyáva önző alak, aki még büszke is rá...

2020. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Hú, de átlátszó kamu :D


1) Persze, a rablók fegyver nélkül, ilyen feltűnően, csak úgy bemennek egy suliba.


2) Egy embernek semmi esélye se lett volna akár több tucat tanár nélkül. Bár esélyes, hogy szinte azonnal hívták volna a rendőrséget, úgyhogy a rabló rhadt gyorsan megszívta volna.


3) Persze, mert a többi fiú és lány csak úgy hagyta, hogy több embert is megrángasson. Nálunk két srác összeverekedett, 5 másodperc múlva szét voltak választva a többiek által.


4) "az udvaron rendezzük le" :D:D persze. Nem nyernél egy erősebb felnőtt férfi ellen. Én tudom, mert tanultam harcművészetet.


5) Fél óráig bunyóztatok és csak ekkor ért ki a "túszdrámához" a rendőrség? :D:D


6) A sztori többi része említésre sem méltó. Ilyen nem történik a valóéletben. Sőt, szerintem röhögnének rajtad, hogy ennyire vakmerő és idióta vagy. Ráadásul agresszív és önbíráskodó is.

2020. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jav. "Egy embernek semmi esélye se lett volna akár több tucat tanár ELLEN."
2020. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Es mit akart elrabolni egy iskolaban???
2020. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a végéről lemaradt, amikor TV Maci lekapcsolja a tévét, bebújik az ágyba, behunyja a szemét, majd Paprika Jancsi felül, és azt mondja, hogy Psszzt!
2020. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jelentsétek, hogy "ez a kérdés egyértelműen kitaláció"!
2020. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Ez cuki! "Bejött egy rabló."
2020. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Azonban egyszer csak bejött az iskolába egy rabló. Nem volt nála fegyver de elég nagydarab volt, csukja volt a fején és egy álarc. "


szerintem ez még valamikor pár hete történt, és a kérdező elpáholta a farsangi jelmezeseket :D

2020. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!