Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az öngyilkosság...

Szerintetek az öngyilkosság bátor vagy gyáva tett?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elkövetéshez bátorság kell, de hosszútávon gyávaságnak mondanám. A gyávák menekülnek a halálba, az életet leküzdeni sokkal nehezebb.
2012. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is. ahoz hogy öngyilkos legyen bátorság kell de végül is gyáva , mert nem akar tovább küzdeni az életben inkább elfut a halálba. én mindig azon gondolkozok el hogy mivan ha öngyilkos leszek és épp akkor ismerném meg életem nagy szerelmét vagy épp akkor nyernék a lottón.
2012. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Gyáva. Nem mer szembe nézni az életével, nem meri leküzdeni az akadályokat. Bátornak nem mondanám.
2012. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lekváros tészta ***** válasza:

szerintem nem azért lesz öngyilkos valaki mert fél az akadályoktól..

hanem mert valami csalódás érte vagy tragédia..

am nem kell hozzá bátorság különösen.

2012. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbálkozott már innen valaki vele? Miért?
2012. júl. 18. 11:03
 6/11 lekváros tészta ***** válasza:
91%
jah én már igen
2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
És akinek esélye sincs a jobb életre az csak szenvedje végig az életét boldogtalanul?
2012. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
TE arra gondolsz ,hogy akkor ismernéd meg életed szerelmét, meg nyernél a lotton. Igen ahhha.. Na és mivan akkor ,ha mondjuk egy olyan ember vagy, aki képtelen társas együttélesre, mert egy beteg elme, és mi van akkor ha a pénz már annyira nem izgat, mert mindened megvan amire vágyhattál egész életedben. Mivan akkor ha már semmi nem izgat igazán, ha már kiveszett belőled minden becsvágy és életbenmaradási ösztön. NA AKKOR MIVAN! Én tudom. Itt egész egyszerüen arról van szó, hogy van aki szeret élni, mert még bízik benne,hogy várják meglepetések, képes boldogan élni, van aki meg nem életrevaló, pszichés problémákkal küzdő egyén, akinek egy áttörhetetlen erőtér a burkolata, és ez elszigeteli az örömteli élettől. A dilidoki meg az egyéb ilyen selejtek az agymosó tabblettáikkal nem megoldás. Nem mindenki akar agymosott birkaként édegélni. Vannak akik emberként élnek , és úgy is...
2012. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem! Sokkal inkább:


SZEMBEFORDULÁS (NEMET MONDÁS) AZ UNIVERZUMMAL, A SORSSAL.


Amikor valakire a sors/univerzum/jóisten/karma akármi rá akar sózni valami akaratával szembemenőt (közhelyes: 'nehéz az élet'-et) és az egyén viszont köszöni, nem kér belőle.

2012. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miért teszi lehet bátor is meg gyáva is
2012. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!