Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Felelés közben elfelejtek...

Felelés közben elfelejtek mindent hirtelen! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval órákat magolok a retkes nyelvtan felelésre. És mind hiába, mert hármasnál jobbra az istenért sem akar sikerülni! Ahogy felszólítanak az egekbe szökik az adrenalinom. És hirtelen kirepül a hosszú órák alatt fejemből a lecke. Szerintem az adrenalin tehet róla, mivel nem vagyok adrenalinfüggő, sőt még egyáltalán nem is akarok semmi adrenalint, mit csináljak? Operáltassam ki a mellékvesémet (ami az adreanalint termeli) vagy szurizzam magamba dögivel az inzulint (ami lenyomja az adrenalint)?

2020. máj. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lámpaláz. Énis igy voltam sokáig :D De gondolj arra hogy meg tudod mutatni a tudásod, és hogy igazából nincs nagyon mitől félj se mert csak sima embereknek kell át add.
2020. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem adrenalin, hanem blokkolás. Befeszülsz, szorongsz, és az agyad leblokkol. Megoldás: Járj olvasókörbe, ahol tanulj meg fejből verseket, és szavald fel mindenki előtt. Így hozzá lehet szokni.
2020. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Blokkolást egyszerűbb úton is meg lehet szüntetni (olcsó és kevésbé időigényes)?


Mert ez a nem egyszer a szerelmem (aki időnként mindig más-más) előtt is közrejátszott a saját magam lejáratásában, ezért azt csevegték rólam, hogy stalker vagyok és nem merek nőkhöz szólni.


És nem rég alakult ki.

2013-ban (4.-es koromban) az egész iskola előtt le tudtam nyomni a Nemzeti Dalt, mint verset. Az osztálytársaim a felsősöktől paráztak, de engem az sem tántorított meg.

Nem tudom mi lett velem!

2020. máj. 12. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Megváltoztál hülyegyerek
2020. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktàl hangosan tanulni felmondani? Mert ha nem akkor azert.
2020. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze az adrenalinhoz az egy kissé más :) Inkább mondanám vizsgadrukk miatti leblokkolásnak. Próbáld az előttem hozzászólók módszereit alkalmazni, mint annyi minden máshoz, ehhez is hozzá lehet szokni.
2020. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!