Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondj egy okot amiért elhagytá...

Mondj egy okot amiért elhagytál (? )

Figyelt kérdés

:'( pedig én mindent megadtam neked :'(


18 éves,MOST MÁR magányos lány:'(


2010. júl. 29. 13:21
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

pedig 1000x mondtam hogy nemszeretem a szomszédokat...

A kutyát annál jobban..

Igen??? Én meg az ágyhoz kötöznélek ki...(6)

De soha nem engedted...:/



Elég annyit tudnom hogy te létezel..:$

Azzal is boldoggá teszel♥

Ott az első percben megszerettelek!:(

Ne hagyd hogy elveszítselek...:'(



A nő olyan, mint a shareware program. Vagy a legjobb funkciói vannak letíltva, vagy korlátozott a használati ideje, vagy állandóan cseszeget, hogy regisztráltasd...

2010. júl. 29. 15:11
 22/57 anonim ***** válasza:
Soha nem engedetem? Maga összekever engem valakivel. Bár igaz legyen inkább fordítva, mert ha én kiszolgáltatott helyzetben vagyok mindig pukiznom kell! Te te ezt sohase tudhattad mert nem is figyeltél rám csak ittad a sörömet!
2010. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

Nem!Én nem ..ismétlem NEM te vagyok hogy összetévesszelek mással...hisz nem is volt más rajtad kívül:(


1x engedted..akkor is kiszolgáltatott helyzetbe voltál..hát és..igen..mindegy..soha nem zavart...működnek a bélgázok..rosszul zár az ,,izmod" !Sebaj,én így szerettelek..

de téged ez hideg hagyott..mindig is..

2010. júl. 29. 15:33
 24/57 anonim ***** válasza:
Az sem zavart soha amikor egyszer a nyílt utcán bevizeltem? Vagy hogy társaságba mindig akkorát böfögök, hogy kitudják szimatolni mit ettem? Tudod miért hagyott ez engem mindig hidegen? Mert sose játszottál velem az xbox-on!
2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Megmondtam már....engem ez hidegen hagyott...mert így ismertelek meg...így szerettelek meg...ez a szekszepiled...♥

de te még egy lapáttal rá is segítettél..


Még hogy nem játszottam..éjjel nappal a prince of Persián nyomultunk:O el is felejtetted? Meg a Call of duty-n...

nem emlékszel rá?:Ohm???


és mikor a PS2ön jáccottunk??


mind érted tettem!!MIND!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 29. 15:51
 26/57 anonim ***** válasza:
Óóó igen mennyi mindent tettél értem de tényleg. Mikor a Sanyi bántott és elvette a matchbox-omat aztán azt mondta hogy csúnya vagyok :(( akkor hol voltál? Röhögtél rajta ma barátnőiddel a homokozóba! Azóta is haragszom rád tudd meg!
2010. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Eeeeeeeeeeeeez félreértééééés:O

Nem rajtad nevettünk:O hanem hogy Sanyi beleült a homokba...azon röhögtünk...Hihi,Sanyi homokos:$xD


nem rajtad nevettünk:O:$:(♥


Én amúgy utána mondtam Sanyinak hogy ésszel beszéljen rólad,mert bele lépek a szájába..:(


de hát higyj amit akarsz:(

2010. júl. 29. 16:11
 28/57 anonim ***** válasza:
A Sanyi amúgy is homokos, mert amikor letepert éreztem hogy dundorodik a kukaca! Bárcsak te is olyan vadul le tudtál volna teperni! Sanyi bezzeg megerőszakolt volna ha nem dobok homokot a szemébe!
2010. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

Az én voltam(6):P


És azóta is csípi a szemem..:(

2010. júl. 29. 16:31
 30/57 anonim ***** válasza:
Hát azt akkor meg is érdemelted! Tudok ám arról hogy a Csillával Chip and Dale fiúk fecskebugyijába dugdostad a fizetésem. És ezt ne is tagadd!
2010. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!