Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szégyellem magamat amiért nem...

Szégyellem magamat amiért nem olyan csúnya töredezett a hajam, mint a többi lotyónak a suliban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a 90%-nak seprűs a vége a sok hajvasalótól és a mindennapi tupírtól, az enyém nem. nem vasalok hajat, nem tupírozok. de komolyan, néha az az érzésem, hogy kilógok a sorból, amiért egészséges a hajam XD

egészséges hajú csajok, pasik, hermafroditák, Ti hogy vagytok ezzel?:D


2010. jan. 18. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
éncsak néha szoktam vasalni, ha bulizni megyek, ezért szép. szerintem érezd jól magad, hogy szép, ápolt a hajad. hidd el ez a srácoknak is bejön ;)
2010. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már azt hittem, hogy azért nem válaszol senki sem ilyen sokáig, mert itt is "csak" töredezett hajú lányok vannak:D

kezdtem félniXD

2010. jan. 18. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ne így fogd fel.Most divatból ne szard el a "szép" hajadat,nézd más szemszögből pl: neked tényleg "seprűvégű" hajad van rajtad kívül mindenkinek, de asztán látsz egy csajt akinek nem, irigyelnéd?több mint valószínű hogy igen
2010. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
ezen márh cshak a napih 3x-i vasalásS segíth babucihh :( és akkoj olyan sztájlos lesz a hajcid mint nekehm :)
2010. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is szégyellheted magad. Ha lenne benned némi együttérzés, megtépnéd a hajad, hogy a látványa ne okozzon sárgaságot a többi lotyónak. Nem baj, ha nem igazán töredezett, csak nézzen ki úgy!!
2010. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó, vállalod a tépést?:D
2010. jan. 18. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

igen utsó jool mondja :)

vasald te is 3 szor és már köztünk járhacc büszkén :)

én kétszer vasalaom deh jobb lenne ha te 3 szor hogy gyorsabban utolérj minket :D

nah puszcsi (K) :$

2010. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen igénytelenséget!

Hogy lehetsz ennyire humusz?

A minimum,hogy 300 fokon kivasalod!Most azonnal!Megértetted???


XD

2010. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha igazy csajszys kurwahh akarsz lennih, akkor majd megtéppem a hajadatth. Egy igazyhh férfyhh.
2010. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!