Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondj egy okot amiért elhagytá...

Mondj egy okot amiért elhagytál (? )

Figyelt kérdés

:'( pedig én mindent megadtam neked :'(


18 éves,MOST MÁR magányos lány:'(


2010. júl. 29. 13:21
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

az meg nem én voltam..hanem a Sanyi...csak ő meg én belém bújt...


ez kacifántos...


miért mindig másnak hiszel???


Nem hiszed el nekem hogy szeretlek??

Akkor is ha szereted d*gni a kecskéket?? azért se szóltam soha:(

mert SZERETLEK...♥:(

2010. júl. 29. 16:48
 32/57 anonim ***** válasza:
A kis mekegőket hagyjuk ki ebből a dologból. Nem értem miért kellet ezt most felhozni. Netán féltékeny vagy rájuk? Te nem tudod milyen jó kiszopkodni a tejet a tőgyükből! Ha tudnának háztartást vezetni szóba se álltam volna veled. Inkább legyen egy kecskefarmom! Elfogadni elfogadtad őket és ezért szerettelek, de hármasba sose akartad csinálni és ezért utáltalak. Nem engem bántottál meg hanem szegény kecskét :( neked nincsenek is érzéseid, annak a kecskének voltak, de te a földbetiportad mikor kijelentetted hogy kecske már pedig nem lesz a hálóba, ekkor az én szivem is majd meg szakadt. Nem hogy a kecskéjé, alig tudtam lebeszélni az öngyilkosságról. Mert ő neked ugyan sose mondta, de nekem megsúgta, szeretett téged és szivesen nyaldosta volna a te füledet is :(
2010. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

A kis mekegőket hagyjuk ki ebből a dologból. Nem értem miért kellet ezt most felhozni. Netán féltékeny vagy rájuk? Te nem tudod milyen jó kiszopkodni a tejet a tőgyükből! Ha tudnának háztartást vezetni szóba se álltam volna veled. Inkább legyen egy kecskefarmom! Elfogadni elfogadtad őket és ezért szerettelek, de hármasba sose akartad csinálni és ezért utáltalak. Nem engem bántottál meg hanem szegény kecskét :( neked nincsenek is érzéseid, annak a kecskének voltak, de te a földbetiportad mikor kijelentetted hogy kecske már pedig nem lesz a hálóba, ekkor az én szivem is majd meg szakadt. Nem hogy a kecskéjé, alig tudtam lebeszélni az öngyilkosságról. Mert ő neked ugyan sose mondta, de nekem megsúgta, szeretett téged és szivesen nyaldosta volna a te füledet is :(



Igen az vagyok:'( Mert őket mindig is jobban szeretted mint engem:'( De akkor miért mondtad azt hogy ,,szeretlek" ha nem ugy gondoltad?! azt hitted nem jövök rá?:(

Az enyémből is szopogathattad volna(xD) de eszedbe se jutott hogy én ott vagyok..mindig csak a kecskéken járt az agyad...és ez nekem mindig is fájt:(

És mikor Julán beszállt???az nem számított 3asnak??? hm?? belementem,azt is csak azért mert te akartad..

Pfiiijj...pedig megfogadtam hogy SOHA DE SOHA! Mert csak az enyém vagy..de annyira szerettelek,láttam hogy mennyire akartad...ez volt a bajom,annyira szerettelek hogy mindent megtettem:( ez az egy bűnöm volt..

Még jóó hogy kecskét nem engedek..egyáltalán állatot... örülhetsz hogy a vadászgörényed helyet kapott köztünk! vegye megtiszteltetésnek!És még szegény kecskét sajnáljam:/ cööh..


És nyaldosta is...csak nem a fülem..És te arról nem is tudsz!!!! De megígértem neki ha egy szó nélkül elmegy...akkor nem mondom el neked mit tett tavaly nyáron..

Ő meg meg zsarolt hogy elmondja neked..hogy tudja mit ettem tavaly nyárson..


és igy mondtam neki hogy kössünk kompromisszumot!Hát és kötöttünk is!

De mind a te érdekedbe...


MERT SZERETLEK:(♥♥♥

2010. júl. 29. 17:12
 34/57 A kérdező kommentje:

hupszi..bemásolta a tiéd is..:@


AKKOR IS SZERETLEK:'(♥

2010. júl. 29. 17:12
 35/57 anonim ***** válasza:

Az a rohadt kecske... hát ez szép egyszerre csaltatok meg ráadásul egymással. Mit várhattam volna tőled ha még egy kecskében sem bízhatok :(

A Julán pedig nem számított édes hármasnak, mert a Julán hermafrodita és inkább neked volt jó mint nekem. De erre sajnos csak a dolog után jöttem rá, de az akkor még hűséges harci kecskémmel letépettem Julán fölösleges testrészét.

Nah de mindegy nézhetek valami új haszonállat után... ki a legjobb barátnőd? Őt választom!

2010. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
azért mert megcsaltál! a szemem elött csaltál meg ! én csak bementem a szobába mikor megláttam, hogy nekemesel, és 2 órán keresztül csak kényeztetél!:'(
2010. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Mi az hogy mit várhattam tőled,ha egy kecskébe se bízhatok?:O Ezt kikérem magamnak..nem én molesztáltam állandóan hátulról.. és még én csaltalak meg...EZ NEGATÍV DISZKRIMINÁCIÓ!:'( engem megerőszakoltak...te viszont direktbe csináltad:(

:O képes lennél Klarisszával,Dorisszával,és Melisszával megcsalni?:O


NEM TEHETED!


Ők mindig is utáltak téged..én viszont még mindig szeretlek...ezek után:(♥

2010. júl. 29. 17:30
 38/57 A kérdező kommentje:

ma 17:27



ez is szemenszedett hazugság:O oO mik vannak:O


ÉN hűséges vagyok:'(

2010. júl. 29. 17:31
 39/57 anonim ***** válasza:
Megcsallak én az egész Spice Girls-szel is akár amíg bocsánatot nem kérsz a kecske miatt!
2010. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

ma 17:27



ez is szemenszedett hazugság:O oO mik vannak:O


ÉN hűséges vagyok:'(

2010. júl. 29. 17:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!