Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek a leírás alapján...

Szerintetek a leírás alapján vonzó vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú. Rövid, barna hajam, és két szemem van. Két kezem, két lábam, két orrom, két fülem van, mikor pedig belenézel szemembe, elveszel a tekintetemben(egy ideje kiszereltem az útjelző táblát). Testemen pikkelyek vannak, szám csőrré alakult át. Hosszú viperák állnak ki a hátamból, és amikor levegőt veszek, minden közelemben tartózkodó kap egy grátisz nemibetegséget. Remélem, vonzónak találtok és úgy érzitek, teljessé tehetem az életetek.
2020. júl. 9. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
igen
2020. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. A csőr meg a viperák még elmegy, de két kéz és két láb? Milyen mutáns vagy te?
2020. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:köszi:-*

A másodiknak:Csernobilban kísérleteztek velem sötét anyag előállítására, de félresült az egész projekt, le kellett állítani. Radioaktív gégém lett, és mikor tüsszentettem, felrobbant az erőmű.

2020. júl. 9. 13:19
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

Maximum gravitációs szempontból.


Illetve meg kéne kérdezni a piranhákat.

2020. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó te szegény, szóval akkor veszítetted el a többi végtagodat?
2020. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: Igen, egy hadronütköztetőbe helyezték a leleteim, azt egy feketelyuk beszippantotta Ukrajnát szigetestül, mindenestül.
2020. júl. 9. 14:19
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
Akkor tutira van fehér lyuk is, mert valami visszaköpte az egészet a helyére.
2020. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gravitáció biztos vonz téged is.
2020. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fúj, nem. Ajánlom a gravitációt. Az mindenkit szeret.
2020. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!