Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírás alapján milyennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírás alapján milyennek képzeltek? 17F

Figyelt kérdés

187 cm magas vagyok, 84-5 kg. Sötétbarna haj, zöldes-kék szemekkel. (Hajam úgy képzeljétek el, hogy oldalt és hátul rövid, de nem túlságosan, felül pedig hosszabb, és azt jobbra "fésülöm" , néha waxxal fixálom.. :D )

Jeles tanuló voltam életemben, jövőre az orvosi a célom, nagyon zárkózott vagyok, nehezen tudom a valódi énemet mutatni. (Szerintem megfelelési kényszer miatt..) Ennek ellenére, azért szeretek másokkal beszélni, de csak akkor, ha ismerem a beszédpartnert. Iskolában teljesen más vagyok, ott visszahúzódó, csendes. Eddig egyetlen barátnőm volt vele másfél évig voltam együtt. A gond az volt, hogy én sokkal több energiát fektettem a kapcsolat ápolásába, és érzelmeim kinyilvánításába, ő pedig nem, így közösen megszakítottunk minden köteléket, sose kerestük egymást utána. (Elsők voltunk egymásnak mindenben, mellesleg osztálytársak is, tehát kicsit furcsa volt.)


Ezt követően voltam randizni 2 lánnyal, de nem lett belőle semmi. (Az egyik lány nagyon hullámzó személyiség volt, ő se tudta mit akar, de azt állította, hogy vele van a baj, háromszor randiztunk. Másik pedig könnyűvérűnek tűnt, így hagytam.)

Sokszor megnéznek a lányok, de én nem az a laza srác vagyok, tehát csak elejtek egy mosolyt, és megyek tovább. :/ Még azt hozzátenném, hogyha elkezdek csevegni egy lánnyal, eleinte kicsit elpirulok, de ahogy elmélyülünk a témákban egyre jobban feloldódom. Barátom szinte nincs is. Teljesen visszataszítónak tartom az alkoholizálást, és nem szeretem, ha kihasználnak bizonyos szempontból. (ne tessék félreérteni!)


2016. júl. 4. 00:10
 1/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális.
2016. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ritka jo csavonak kepzellek ezek alapjan, aki majd sokra viszi az eletben. Valahogy mindig a szereny emberek a legmegbecsulendobbek szamomra.
2016. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy.^^
2016. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom miért vagy kiváncsi mások véleményére egy leírás alapján... Külsőről mondhat bárki bármit kép nélkül beszélni is felesleges róla, a személyiségedet pedig ne akard hogy véleményezék, ahogy vagy úgy vagy jó. Mindíg lesz akinek nem tetszik. Ismeretlenül nincs értelme véleményt mondanom, evbe a leírásba ugyanis kapásból két embert is bele tudnék képzelni, az egyiket mégis imádom és nagyon jó barátom, a másikat pedig nem bírom.
2016. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!

#4 : Teljesen egyetértek veled. Viszont azt hozzátenném, hogy mindenkivel kedves vagyok eleinte, és úgy viszonyulok másokhoz, ahogy ők hozzám.

2016. júl. 4. 00:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normalisnak tunsz, legalabb nem vagy a tipikus 'pava'

Probalj ne annyira szegyenlosnek lenni es megnyilni a lanyok fele es minden oke lesz😄

17l

2016. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!