Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti a leírás alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a leírás alapján melyik 10/10-es fiút választanátok?

Figyelt kérdés

Ez egy kis elméleti kérdés, objektíven a leírás alapján kell döntenetek :) Mindkettő fiú 10/10-es a szemetekben.



1, Jóképű és magas átlagon felüli testű klasszikus férfi ideál külsőre, magabiztos viszont túlságosan is az. Egoista és nagyon nagyképű. Nagyon gazdag családból származik, anyagi gondok sosem lennének. Már van közös múltatok, ő régen kihasznált már de a gyengéd érzelmeid még megvannak iránta és úgy érzed meg is lesznek mindig. Ha akar tőled valamit akkor rád ír, nyíltan "ostromol" szemérmetlenül és magabiztosan, ajándékokat vesz neked. Intelligencia tekintetében sincs gond vele, az értékrendetek hasonló a világról. Kicsit elkényeztetett van olyan érzésetek, hogy néha csak a szája jár és nem kezeli a többi embert mindig a legmegfelelőbben. Társaságkedvelő szeret bulizni, hobbija nem igazán van. Izgató szexuálisan számotokra mint férfi, tetszik a külseje és a dominanciája. Az érzelmeiből nem sokat mutat néha féltek is hogy nincsenek neki, ezért is vágytok rá annyira, viszont ha vele vagytok jól érzitek magatokat jól néztek ki együtt, rengeteg lehetőségetek van az anyagi helyzetből adódóan. Ezt a kapcsolatot szinte mindenki, barátok, ismerősök család, támogatná.



2.Jóképű ő is, arcra még talán jobban is tetszik, különlegesebb, kicsit kisfiúsabb. Viszont nem túl magas 176-178 centi körül, atletikus felépítésű, küzdősportol. Nagyon okos, ez is tetszik benne nektek annyira. Viszont nem nyílt még meg nektek soha, de sejteni enged néha egy nagyon érzelemgazdag jellemet amiből nehezen mutat valamit. Magabiztos fellépésű kissé karakán személyiség, kissé túlzottan "nemeskedő" olykor, az elesetteket folyton a védelmébe veszi és az értékrendetek sok szempontból különbözik, ő mindig kilóg a sorból más mint a legtöbben azaz mint ti. A lelkivilága nem mindig kiegyensúlyozott a másik fiúval ellentétben. Átlagon felüli anyagi helyzete van de nem említhető egy lapon az elsővel. Nem egyértelműen mutatja ki, hogy mit érez irántatok kissé bizonytalan a véleményetek. Rá jellemző az erős szexuális kisugárzás, tud úgy nézni hogy a bugyitokban Niagara legyen. Ha vele vagytok nagyon jól érzitek magatokat, láthatóan romantikus jellem, a lelketekbe lát, nagyon szeretitek hallgatni amiket beszél. Vele kicsit más világban vagytok, az első fiúval pedig "ebben" de ebben nagyon jól elvagytok.

Ezt a kapcsolatot nem mindenki támogatná.



A két fiú ugyan annyi idős, idősebb nálatok 3 évvel. A leírás alapján ti inkább ki mellett tennétek le a voksotokat? Mint látjátok azért van különbség. Ne feledjétek, hogy az első jelölt iránt még mindig tápláltok a múlt miatt gyengéd érzelmeket, nyilván ha sors úgy hozná fel is melegítenétek. Ezért van ő a listán, igaz, hogy ritkán de vele is összefuttok néha, a második fiú kicsit "elérhetőbb".

Ha választani kelleni ki lenne a nyerő?


2017. jan. 23. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az már alapból rossz, ha ezek között kell választanod és ilyen szépen leírod őket. Ha választanod kell, válaszd a szíved választottját.
2017. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Légyszives a leírás alapján dönts, én csak a véleményekre vagyok kíváncsi :)
2017. jan. 23. 21:00
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
1-es. Ha választani kell,akkor ő.
2017. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egoista és nagyon nagyképű. -> ezután csak nagy vonalakban olvastam el.

Én a 2.ra szavaznék, amennyiben tényleg egy tartós kapcsolatra vágysz.

Ha viszont lenyűgöz az, hogy valaki nagyon gazdag, és nagyképű,(és lehet hogy ÚJRA kihasznál) akkor az első

2017. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Én is a másodikra voksolok. Kit érdekel, hogy a körülöttem lévő emberek melyik fiút támogatnák, hogyha az egyik más kihasznált, és látszólag csak akkor kellek neki amikor kedve van hozzám. Nekem nem lenne szükségem arra, hogy valaki x idő múlva lenézzen bármiért is, és ezt inkább az első srácból nézem ki, mint a másodikból.
2017. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább a második :)
2017. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Hát az elsőböl már sok volt, inkább többet nem köszönöm.
2017. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Én egyiket sem. Mivel én átlagos kinézetű lányként nem érezném jól magam egy ennyire "tökéletes" fiúval.
2017. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőről többek között ezeket a tulajdonságokat írtad le: Egoista, nagyképű, régen kihasznált.

Ezek alapján nem kezdene vele kapcsolatot épeszű ember, kizárólag csak a pénz miatt. Ha azt tartod a legfontosabb dolognak az életedben, és cserébe eltűrsz bármit, akkor hajrá.


A második a leírás alapján jó lelkű embernek tűnik, akinek van saját egyénisége, nekem személy szerint sokkal szimpatikusabb. Viszont ha ez a kérdés valós személyekről szól, és nem csak egy gondolatkísérlet, akkor te már egyértelműen választottál, mégpedig az elsőt. Már abból is látszik, hogy első helyre tetted, ezen kívül pedig többször is bevallottad, hogy azonos a világnézetetek, tehát te is csak anyagiakban és külsőségekben gondolkodsz.

2017. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Masodik
2017. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!