Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ferihegyről indul repülő a...

Ferihegyről indul repülő a Marsra? Mennyibe kerül a jegy oda-vissza kb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
én ingyen is elviszlek oda,mikor indulunk?
2010. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hat mikor utoljatara mentem,ugy emlekszem h oda vissza kb 1500 euro,de lehet h mar picivel tobb,azt majd megtudod helybe,amugy jo utat!!ja es wizzairrel menjel,mert az a legjobb:d
2010. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megy, az 1-es terminálról, de ne feledd, hogy a Mars csak egy közbenső leszállóhely, mert megy tovább tankolás után a Jupiterre.

Csak oda tudom árat: a Marsig 200 Batka..

2010. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy az a baj ezekkel az interplanetáris magyar járatokkal, hogy fapadosak, úgyhogy vinned kell kaját a kézipoggyászodban. Én a fahéjas ízesítésű ferrit-nanopulvern plazmát ajánlom, mely kiválóan csillapítja az éhséget.
2010. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na ne már, ilyen drága és fapados! ez szégyen. inkább megyek gyalog.
2010. aug. 3. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a múltkor a Catapult-tours-zal mentem. Az elején nagy a gyorsulás, de aztán egész kibírható.
2010. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 M@x ***** válasza:
házunk tetejéről én felrúglak a marsig!
2010. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
attól hogy ti idő utazók vagytok és 6702-ből vissza jártok szívatni minket meg itt megbeszélni a Marsi utazást ez nagy gonoszság.....Meg könnyen vagytok a 4 világháború után akkor már én is utazgatnék gyökerek..
2016. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Janihegyről indul!!!
2022. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!