Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy repülő jegy az USA -ba?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy mennyibe kerül egy repülő jegy :

Ha átszálsz (pl.Amszterdam)

Ha egynenesen az USA ba repülsz (pl New York reptér )

És ha mondjuk USA -ban veszel repülőjegyet !


2011. aug. 18. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Napról-napra változik,most:

Budapest - Frankfurt - Washington - New York

Vissza:

New York - München - Budapest 187 000Ft

Általában 200-220 EFt körül szokott lenni!

Oda - vissza kell megvenned!

Max.korrigálni tudod a vissza út pontos időpontját!!!!

2011. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Már ezerszer le lett írva, hogy a repülőjegy árak majdhogynem naponta változnak, ezért erre így nem lehet válaszolni! Minek akarsz átszállni, amikor megy közvetlen gép New Yorkba? A jegyárak változók! Repültem már New Yorkba 99.000 Huf-ért, de 160.000 Huf-ért is. Minél előbb foglalod, annál olcsóbb.


Itt tudod megnézni a pillanatnyi árakat:


[link]


[link]

2011. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Előző vagyok,99 000Ft-ért tuti nem most utaztál!

Mostanában 150 - 200Eft körül szokott lenni!Az max.évekkel ezelőtt lehetett!Télen olcsóbb,nyáron drágább!!!!!

2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

"Előző vagyok,99 000Ft-ért tuti nem most utaztál!

Mostanában 150 - 200Eft körül szokott lenni!Az max.évekkel ezelőtt lehetett!Télen olcsóbb,nyáron drágább!!!!!

"


Nézd meg te is a pelikán.hu oldalt! Akkor utazom, mikor akciós! Tavaly utaztam 129.000 Huf-ért! Idén pedig áprilisi akció keretében 99.000 Huf-ért, illetékkel eggyütt, Budapestről, átszállás nélkül!


Arról pedig nem tehetek, hogy te vagy olyan hülye, hogy két átszállással mész New Yorkba!


Amennyiért te eljutsz New Yorkba, én annyiért elmegyek LA-be.

2011. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

:-) Állítom Te még nem voltál Amerikában!99000Ft-ért :-D

Okoskodni,& mást leoltani tudsz!

Rendszeresen utazom,& átszállással nekem jobban fekszik!

Egyébként én nem a Pelikánnal,hanem [link] velük szoktam utazni!!!!!

2011. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
(Csak még egy oldalt javasolnék, ahol én repülőjegyeket szoktam nézni: [link] )
2011. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj kedves kérdező, én Japánba utaztam két átszállással 120e Ft-ért, illetékekkel együtt. Miért hihetetlen a 99e Ft? Az, hogy te sz@r helyen veszed meg a repjegyedet, és jól lehúznak, miért a másik ember baja?

Minél több az átszállás, annál több az illeték. Ezt is tudhatnád...

2011. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ti most mi a phaszt veszekedtek? Azert mert valaki meg sosem volt olyan lucky, hogy 99e-ert jegyet vegyen nem jelenti azt, hogy nincs. Bar nekem is nagyon olcsonak tunik, de lattam en mar falon pokot.


Amugy kedves kerdezo, hasznald az eszed es nezz utana a fenti weboldalakon, vagy ezeken:

expedia.com vagy cheapoair.com

En ezeket haszanlom. Most (mult Pentek) vettem a szuleimnek jegyet LHR (London Heathrow) atszallassal LA-be 133e forint/ fo.

Ha van ismid aki kint el, akkor ugy mindig olcsobb ha o veszi neked te pedig itt kesobb kifizeted neki. Nem tudom miert, de tapasztalatom, hogy mindig olcsobb innen venni, mint otthon bemenni egy irodaba, vagy magyar keresooldalakon keresztul.

2011. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat ! Nagy segítség ! De azért voltam iylen kíváncsi mert voltak olyan oldala ahol 700 ezer ft -ért árulták :O :O :D
2011. aug. 18. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Business és (amelyik gépen van) first classra reális a 700e Ft-os ár. Nem mindegy, hogy melyik utazási osztályra veszed a jegyed :)
2011. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!