Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Örül valaki hogy nem lesz...

Örül valaki hogy nem lesz kész semmi amit megrendeltetek? Hiszen újra elérkezett az 5 óra, amikor hamarosan elérkezik a 8 óra is, a pizsamák fellövésének országos ideje.

Figyelt kérdés
Amit ma megtehetsz halaszd holnapra, hiszen hiába szeretnéd befejezni xy-nak és z-nek a valamijét, be kell rekeszteni a munkát. Hiszen olyan jól áll anyagilag az ország, hogy jól jön ez a kis extra nyaralós fíling mindenkinek. Hát akkor menjünk ma is előbb haza, és 8 után pedig várnak minket a csodálatos tv műrorok, és a kártyapartik a családtagokkal. Ne dolgozzunk, mert minek. Hajrá 8 óra, mindenekfelett. Véletlenül se kövessünk más országokat, ahol a 11 óra körüli zárást tartják gazdaságosnak.

2020. nov. 17. 17:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg menet közben került át a Humorba - bár a kérdező abszolút nem volt humoránál, amikor a kérdést kiírta, az is biztos. (Kérdéses az is, hogy van-e neki egyáltalán humorérzéke...)
2020. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Alighanem igazad lehet.

:)

2020. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Persze hogy van. Sőt. De itt elég sok a sótlan sötét ember :)
2020. nov. 21. 18:50
 24/30 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező.

Akkor Ante Mortem 11 óra vagy Post Mortem 11 órás zárásra gondolsz?

2020. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hát képzeld nem tudom miről beszélsz de nem is érdekel, magam részéről arról beszélek jobb szeretném ha legalább 9 lenne, de meglepődve tapasztalom hogy a gyakorin a rendszeresen okoskodó lehúzó seggfejek I--JÁK a 8 órás bezárkózást, és hülyének tettetik magukat, megjegyzem sikerrel.
2020. nov. 21. 21:59
 26/30 A kérdező kommentje:
I-MÁD-JÁK, odavannak meg vissza hogy nyóóóóóc és nem egy kicsivel később mint más kulturált helyeken.
2020. nov. 21. 22:00
 27/30 anonim ***** válasza:

Miről beszélek, miről beszélek. Azt mondtad Humor, és van humorod.

Az ante mortem latinul azt jelenti: halál előtt, a post mortem pedig, hogy halál után. Rövidítve: AM. PM.

Külföldön a dél előtti 11 a 11 AM. a dél utánti 11 a 11 PM. Tehát szó sincs itt halálról, csak ha már humor, akkor ez jutott az eszembe. Na, de mit ér az olyan vicc, amit magyarázni kell?:D

Azt akartam megtudni, hogy a délelőtt 11-re gondolsz vagy az este 11-re.(Ismétlem, ha már humor.) De akkor mégsem az.


A többire meg: az emberek szabálykövetők, és most ez a szabály. Nekem ehhez nem sok hozzáfűzni valóm van, mivel betegségem miatt az elmúlt 5 évben talán ha 4-5 alkalommal voltam kint a lakásból.

Ha még mindig dolgoznék,(ahogy ismerem magam) valószínűleg engem is zavarna.

2020. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
jav: az emberek többsége szabálykövető.
2020. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Nem humor, de köszi hogy beszéltél valamiről. Igaz erre most nincs időm, de majd megnézem, mert legalább érdekesség. Az estére gondoltam, igen, mert közepes méretű városomban 10 éve tapasztaltak szerint, illetve más városokban tapasztaltak szerint, az utcák 90 %-án este 8 után covid szempontból abszolút veszélytelen távolságban gyalogolnak, futnak, bicikliznek illetve kutyát sétáltatnak emberek. De szerintem itt egyes merengő bölcsész vagy még az se típusúak attól is bepánikolnak hogy ezt látják leírva hogy 90%. Hisz ez egy szám, juj. Nem rád értettem, mert legaláb felvetetted hogy am vagy pm, ez tetszik. Amúgy igen pm.

Egyébként nem a vicc kategóriába írtam, csak áttették, nem baj, de amennyi gondolkodásra képtelen hólyagot már találtam neten, az durva :) Sőt ez mondjuk vicces is :)

2020. nov. 22. 11:25
 30/30 anonim ***** válasza:

Manapság már mindenkinek van nete, meg véleménye is...ami nem lenne baj, csak mondjuk ha esetleg valaki mást mond, mint amit ő gondol, akkor ugye mindig az a más a hülye. Mert nem képes átlátni, hogy az emberek nem egyformák, és így a dolgokról sem egyformán vélekednek.

A mostani helyzetben meg , hát nézd, van olyan, aki fél vagy félti a családját. Van, aki meg nem foglalkozik vele. Az én barátom eljár dolgozni,maszkban egész nap, mikor hazajön, akkor kézmosás szappannal, és kb. ennyi a védekezésünk. Eddig megúsztuk, pedig én autoimmun beteg vagyok. Amúgy aki meg dolgozik, dolgozna tovább, mint pl. te is, hogy x. meg z. megkapja a megrendelését, ezt meg tudom érteni, hogy zavar, ha nem tudsz befejezni valamit. Mint ahogy engem is zavarna, ha valamit megrendelek, arra azt írná a vállalkozó, hogy jó, de olyan 3 hét lesz. Pedig ugye tudom, hogy járványhelyzet van. Annak idején én is nagyon szerettem dolgozni, volt, hogy tovább maradtam, vagy hazavittem a munkát, mert annak meg kellett lenni. Nyilván a te munkád nem olyan ezek szerint, hogy otthon folytasd. Nagyon nehéz lehet ez,főleg, ha olyan munkamániás vagy, mint én voltam. Annyival tudlak csak vigasztalni, hogy ezeket az intézkedéseket felülvizsgálják, azt hiszem két hetente, és ennek alapján döntenek a hosszabbításról vagy a leállításról. Nyilvánvaló, hogy a gazdaságnak ez nem jó, de most gondolj bele, ha a kormány nem hoz valami ilyen intézkedést, akkor azon menne a hőbörgés, hogy a gazdaság fontosabb, mint az emberek élete. Semmiképp nem mondanám egyszerűnek most a döntéshozók helyzetét,-semmi politika nincs ebben-, mert ugye az emberi életeket, a gazdaságot,és az egészségügy leterheltségét is figyelembe kell venni.

2020. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!