Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen lenne egy ilyen közössé...

Milyen lenne egy ilyen közösségi oldal?

Figyelt kérdés

Az az ötletem, hogy közösségi oldalt kéne készíteni kőművesek részére.

Ez lenne a Mészbook.

Csak építőipari munkások, kőművesek, szabadkőművesek, rabkőművesek regisztrálhatnának.

A megbökés helyett füttyögés lenne. A like egy felfelé mutató tele tüske (vagy csavaroskifli) lenne, a dislike egy lefelé mutató üres tüske. Lenne taunt (gúnyolódó) lehetőség, amivel mások munkáját lehetne szidni és egy vaunt (önmagasztaló) amivel el tudnának dicsekedni, hogy ők mennyi évre előre be vannak táblázva és hogy naponta mennyi millió forintot keresnek. Szintek is lennének, a nagyobbat mondók magasabb szintre érhetnének.

Lennének beépített játékok. Az első arról szólna, hogy egy állványon dolgozik a játékos és az elhaladó nőknek füttyögni kell. Ez multiplayerben is játszható lenne és mindig az nyerne, aki hamarabb füttyentene. Egy másik kisjáték keretein belül szatyorba kellene vécézni és a tele szatyrot minél nagyobb távolságra eldobni, vagy a többiekhez hozzávágni multiplayerben.

További ötleteket várok.



#Kelemen #Social #kőműves #Mészbook #csavaroskifli #szatyorbavécézés
2020. nov. 17. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Asszony falba építős játék,amiben el kell kapni kelemen nét és befalazni.


Játszhatják 100-is.


Ez lenne a köműves battle royale.

2020. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te, én nem tudom, mit szívtál ma, de eddig ez a legjobb, amit ezen a héten olvastam, itt röhögök :D
2020. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most behaltam. Ritka hogy valami vicces legyen ebben a kategóriában, de ez kivétel. XD
2020. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XD
2020. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább miért nem mészkraft?
2020. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne az Among Us mészbookos változata?
2020. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!