Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdemes e ananászt vinni...

Érdemes e ananászt vinni házibuliba?

Figyelt kérdés
Heló, szóval nekem az lenne a kérdésem hogy viccből meg persze gondolom koktélba vagy valamibe jó, meg van aki csak simán szereti, hogy érdemes lenne ananászt vinni buliba? mármint hogy tudom hogy van egy másik fajta tulajdonsága is és attól félek hogy mindenki egy parasztnak gondol majd. Én csak annyit kérdeznék hogy szerintetek jó poén e? vagy tahóság? (egész ananászra gondolok)

2020. dec. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább csak azért nem praktikus, mert nem kevés mocsokkal jár a feldolgozása, és besülhet a szándékod ha esetleg éretlen vagy túlérett (erjedt) az ananász. Akkor már inkább egy doboz ananászlé legyen a koktélos ötlethez.

Mellé pedig vigyorogva el lehet sütni a poénra vevő embereknek, hogy te már megittál két dobozt, és reméled mást is meg tudsz kínálni.

2020. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D
2020. dec. 30. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy jó kis gyümölcs. Finom és jól is mutat. Pina Colada koktélnak meg szintén tökéletes...:)
2020. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetne a buli kabalája, szimbóluma, díszvendége, csak kell neki egy napszemcsi.
2020. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erik az ananász. De adhatsz neki más nevet is.
2020. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erik mint Erik Klepton?
2020. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!