Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valami vicces vagy kínos...

Valami vicces vagy kínos dolog történt már veletek?

Figyelt kérdés

Ha igen ide írd le.

Szeretek nevetni ezeken a dolgokon.

Az en leggazabb dolgom, hogy suliba tesi utan beizzadt a seggem és egy csík lett a gatyámon és a férfi tanárom meg nézte!😂



2021. jan. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2021. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg ilyesmi történik. Egyszer a busz végállomáson várakoztam, amikor megérkezett a sofőr. Hatalmas igyekezetében akkorát taknyolt a lépcsőn, hogy jól mutatott volna a YouTube fails videói közt. Úgy elkezdtem röhögni, hogy már az ölemben lévő sporttáskába dugtam a fejem, de nem bírtam abbahagyni. A többi utas nem tudom, hogy bírta ki fapofával, de én annyira röhögtem, hogy az első megállónál le kellett szállnom, pedig időre mentem... :D
2021. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem is egy hasonló buszos stroym van😆. Mai napig szakadok azon hogy ez megtörtént. 2019 gyönyörű decemberi honapján tartottunk, amikor is a buszmegálló, tiszta jég volt. Ahogyan leszálltam a buszról, a busz ajtajában összeestem a jégen mint a zacskós tej. Mindenki röhögött körülöttem, velem egyetemben, aki a röhögéstől, felállni sem bírt a jég borította betonról:D
2021. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!