Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok, hölgyek, mit szólnátok...

Lányok, hölgyek, mit szólnátok ehhez a randihoz?

Figyelt kérdés

Aki eljön velem randizni, azt elviszem egy középkategóriás étterembe, ahol bármit ehet a napi menüajánlatból. Frissen szedett virággal kedveskednék neki. A közeli rétről (tudod honnan) szedném a két kezemmel, mielőtt a hajnali harmatot teljesen felszárítanák a nyári nap perzselő sugarai.

Az érkezés után hosszasan sétálnánk, mert benzinre nincs pénzem, de otthon várna már a behűtött lafiesta és a páratlan mezőberényi szóda.

Szeretnék hosszasan elbeszélgetni egymás lelkivilágáról, érzéseiről, terveiről, esetleg kicsit kártyázni, olvasni, gyertyafénynél. Sajnos az áramdíjra szánt összeg az étkezés finanszírozására menne el, de a gyertya romantikussá tenné az eseményt.

A tartalmas, minőségi időtöltés végén pedig hosszú, forró csókkal búcsúznék, fogaim hiányai nem akadályoznák a hölgy nyelvének zavartalan siklását a számban.

Természetesen hosszú távra tervezek, amennyiben lehetséges, örökre.


Várom privát üzenetben a jelentkezéseket, "egy örök szerelmes" jeligére.



2021. jan. 22. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindebből a behűtött lafiesta elég lenne.
2021. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
végre valaki, aki spórol. Ha kihagyjuk a többit, akkor a fennmaradó pénzből tudunk venni édeset, szárazat és rozét is.
2021. jan. 22. 22:56
 3/20 anonim válasza:
Engem teljesen levettél a lábamról. Második randin esküvő?
2021. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ne haragudj, nem hiszem, hogy tudnám finanszírozni... de ha felvesszük a csok-ot, akkor veszek fel a lagzira providentet.
2021. jan. 22. 23:01
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem esküvő sem kellene!!
2021. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
csak második randi? azt már neked kellene állnod, elnézést kérek. :(
2021. jan. 22. 23:03
 7/20 anonim válasza:
Szolidan tolnánk. Csak két tanú, egy anyakönyvezető és a kedvenc mackónadrágunk kell.
2021. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Neem, én az első voltam, nekem nem kell második randi! Első randin lafiesta, a második randira jó lesz a sütőrum!
2021. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

jajj lányok (remélem, hogy lányok) összezavartok.

sütőrumom nincs - de van poppy ablaktisztítóm, meg egy kis ragasztóm általánosból második randira.

Aki hozzám akar jönni - a pezsgőt ki állja? :( egy BB is van már vagy 999 Ft.

2021. jan. 22. 23:09
 10/20 anonim válasza:
Szerintem valaki tuti megszánna minket egy kis pezsgővel az esküvőnk napján. Kérni nem bűn.
2021. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!