Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnák megszabadulni a...

Hogy tudnák megszabadulni a Lepontozódémontól?

Figyelt kérdés
Manapság már félek feljönni ide a gyk.-ra, mert rettegek a Lepontozó démontól, meg nem is válaszoltam a kérdésre de már 0% hasznossági indexe😰, olvastam praktikákat mimthogy szórjuk meg a telefin kijelzőjét egy evőkanál sóval, aztán szipózúk be, vagy porszívóval símogassuk meg az alaplapi diódákat, így kiszipantva a démont, nektek mi jött be idáig, jó lenne nem új telefont venni emiatt, ha már a köcsög Motherbookdriverek megszálták a gépemet😭

#Lepontozódémon #Motherbookdriverek #Ez a kérdés real #Az Antitroll
2021. jan. 26. 22:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%
Áztasd szenteltvízbe!
2021. jan. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
14%

nee, humorba tették!

pedig érdekelt volna, hogy hogy idézted meg...

2021. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%

ohh, köszönöm! meglett :D

#12

2021. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Wadmalac ***** válasza:
29%

Nehéz ügy. Én csak két módszert látok.


Egyik, hogy nem válaszolsz, csak kérdezel. Kérdést és kérdezői hozzászólást nem lehet pontozni. Sajnos, pedig annyi ökörség van, hogy kéne.


Másik, hogy mindenhova csak annyit írsz válasznak, hogy sör.

Az tutira hozza mindenhol az 50% felettit.

2021. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 LeonScottKennedy ***** válasza:
17%
Ki hitte volna, hogy látni fogok itt egy ismerős kommentelőt. Igaz ez még ezóból indult, én azt lörkölöm, látom te meg a humort xD.
2021. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Wadmalac ***** válasza:
40%
Ja, ezó ingoványos talaj.
2021. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

B sszus ezeknek az ezos modeiknak nincs humor érzéke, amúgy ez a kérdés ezután az oldal után fogant meg bennem aki nem tudja mi ez annak egy pillantást megér, én tegnap este amikor először végig futottam majd meghaltam a röhögéstöl

[link]

2021. jan. 27. 19:26
 18/31 LeonScottKennedy ***** válasza:
29%

#16:

Nem tudok nekem az ezó egy nagyon jó humorforrás, főleg a kommentek szoktak zsenik lenni.

Mekkora poén lenne áttenni az egész ezót a humor alá, a legnagyobb trollság lenne :'). De hát ha egyszer oda való.

2021. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Wadmalac ***** válasza:
29%

Ízlés kérdése, én a Mónika-show-tól is szenvedtem, nem röhögtem.


Mint a mai utódjain is.

Van az a mai műsor, ahol retardáltaknak tesznek fel kérdéseket, méghozzá olyanokat, ami a Legyen ön is milliomosban 50 forintért ment, aztán a celebek találgatnak, melyik hülyeségre fognak voksot tenni.

Szórakoztató műsornak van szánva, de én üvölteni tudnék.

2021. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Wadmalac ***** válasza:
29%

Próbáljuk ki a fenti pontelméletemet.


Sör.

2021. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!