Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnák megszabadulni a...

Hogy tudnák megszabadulni a Lepontozódémontól?

Figyelt kérdés
Manapság már félek feljönni ide a gyk.-ra, mert rettegek a Lepontozó démontól, meg nem is válaszoltam a kérdésre de már 0% hasznossági indexe😰, olvastam praktikákat mimthogy szórjuk meg a telefin kijelzőjét egy evőkanál sóval, aztán szipózúk be, vagy porszívóval símogassuk meg az alaplapi diódákat, így kiszipantva a démont, nektek mi jött be idáig, jó lenne nem új telefont venni emiatt, ha már a köcsög Motherbookdriverek megszálták a gépemet😭

#Lepontozódémon #Motherbookdriverek #Ez a kérdés real #Az Antitroll
2021. jan. 26. 22:37
1 2 3 4
 21/31 LeonScottKennedy ***** válasza:
49%
A műsorok, amik régen és most a kereskedelmi adókon mennek nekem is túl retardáltak voltak, amire gondolsz meg szerintem az észbontók, az meg 100% hogy megrendezett volt. Vagy csak az én agyam képtelen volt elfogadni, hogy olyan van. Szerencsére már 7 éve nem nézek tv-t (akkoriban lett meg az első erősebb gamer pc, tv ment a kukába) így messze elkerülöm őket.
2021. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Wadmalac ***** válasza:
14%

Rengeteg műsor van, ami a fizikai fittségről, egészségről szól, de az intellektuális frissesség és "edzés" szóba sem kerül.


Közmédiában az jön le, hogy az okosságnak nincs értéke.

Legyél szép, kigyúrt, ápolt, egészséges...és hülye.


Attól tartok, hogy ez a tendencia működik is.

2021. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Wadmalac ***** válasza:
29%
Az egyetlen intellektuális vetélkedő a legyen ön is milliomos volt, de az is csak lexikális tudást mért.
2021. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Kicsit elkanyarodtunk, de nem baj, egyébként ez nem csak a közmédia hibája, manapság az összes médium, közösségi felületen ezt nyomják a képünkbe, de ha erre van igény, akkor miért változtatnának rajta🙁
2021. jan. 28. 15:46
 25/31 LeonScottKennedy ***** válasza:
29%

Az a baj, hogy szinte csak azok vannak, így honnan tudnák, hogy mire van igazából igény. Ez csak látszat igényfelmérés.

Nézzük a youtubeot, ahol minden van, és máris egy reálisabb visszajelzést kapunk. Ahogy én észrevettem, a tudományos csatornák bizony őrült felkapottak, igenis lenne itt igény intellektuálisabb, sőt, egyenesen tudományos műsorokra is, a probléma a csatorna üzemeltetőivel van, ők elvannak így, folyamatosan újrahasznosítva a már bevált recepteket, az újítás igénye pedig nyomokban sem felfedezhető.

2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Wadmalac ***** válasza:
14%

"Ez csak látszat igényfelmérés."

Lehet, de tényleg nincs igény.

Látod, le is lettem pontozva, annyira nincs. :)

2021. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ha ez vigasztal valakit én azt hiszem mindenkinek nyomtam a zöld pacsit 🙁
2021. jan. 29. 20:30
 28/31 LeonScottKennedy ***** válasza:
29%

"Látod, le is lettem pontozva, annyira nincs. :)"


A Lepontozódémon megszállta ezt a kérdést, és minden választ megátkozik, így jártunk.

2021. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Át terjesztettem rátok az átkot, most szégyenlem magam☹
2021. jan. 30. 10:45
 30/31 Wadmalac ***** válasza:
29%
Be lett csalva ide, most már marad.
2021. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!