Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ha van fehér cápa...

Szerintetek ha van fehér cápa és köztudott hogy van albínó jegesmedve ami barna, akkor szerintetek létezik-e albínó fehér cápa ami fekete?

Figyelt kérdés
Ez egy igen komoly kérdés számomra mert álattvédő vagyok, és ha van albínó fehér cápa, ami fekete akkor szeretnék örökbefogadni egyet hogy ne lehessen több veszélynek kitéve illetve diszkriminációnak. A válaszokat előre is köszönöm, nagyon sokat jelent ez nekem.

2021. ápr. 13. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fekete fulu feher Bim ... olyan van :) (olvastam rola) :D
2021. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Érdekes troll kérdés
2021. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"Ez egy igen komoly kérdés számomra" - :)
2021. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szoval akkor a BLM mozgalom tulajdon keppen albino feherekrol szol? Most mar ertem miert volt annyi feher tunteto :)))
2021. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha van esetleg albínó fehér cápa ami fekete és örökbe tudom fogadni, elszeparálva a diszkriminációtól és a veszélyeztetéstől akkor ki tudom tenyészteni a szelíd változatát a balatonban?
2021. ápr. 13. 21:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze ... radio-taviranyitosat is lattam a strandon az ajandekboltban :)
2021. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az albínó medve barna? Az albínóság az pigment hiány nem barnásodás. Amúgy sem fehér a jegesmedve szőre hanem átlátszó de szétszórja a fényt ettől tűnik fehérnek.
2021. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

az albínó azt jelenti, hogy kevés a pigmentje... nem lehet fekete... Barna szőrű sem lehet az albínó jegesmedve.

[link]


Más pigmentációja van, de az nem albínó definíció szerint.

2021. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Cápát nem édesvízben (mint a Balaton) nevelni, az csak a sósvízben él meg. Vadállatokat nem is nagyon lehet szelídíteni általában. Cápát meg pláne nem. Ha az állatokért szeretnél tenni, segíts étellel vagy önkénteskedéssel egy kutyamenhelyet. Szoktak megosztani Facebookon is olyat, hogy gazdit keres 1-1 kutya, az ilyesmit terjesztheted.
2021. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*nem lehet édesvízben...
2021. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!