Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mért nem telepítík át a...

Mért nem telepítík át a jegesmedvéket Grönlandba, Churchillbe vagy egyéb ritkán lakott hideg területre ?

Figyelt kérdés
Szerintem megoldható lenne ezeknek az állatoknak a megmentése,csak akarni kell és nem csak a környezettudatosságról prédikálni, ami persze fontos,csak nem nagyon vált be...

2020. júl. 24. 13:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%

Mert sok a kifogás, hogy erre-arra-amarra nagyobb szükség van a pénzre, meg a "feljebb lévők" nem igazán foglalkoznak azzal se, ha védett fajok is kihalnak sajnálatos módon; aki meg foglalkozik ezzel annak nincs sok pénze meg kevesen vannak.

Nem veszik komolyan az ilyesmit mára már, tisztelet a kivételnek természetesen.

2020. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal már most is élnek ott jegesmedvék.
2020. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Igen Churchill-ben,próbálnának csak a lakosok nem engedik,pedig a macik előbb voltak ott.
2020. júl. 24. 14:14
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy próbálnának, de nem engedik? Óriási turista vonzereje van a jegesmedve szafarinak.
2020. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hasznot húztak belőle,tuti,hogy nem tárt karokkal fogadják őket. Ha lenne lehetőség arra,hogy ne legyen több medve,ott élnének vele.
2020. júl. 24. 14:24
 6/32 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez a város egyik fő bevételi forrása, miért ne örülnének a medvéknek? :DDDDD


Ezt egyébként áruld már el honnan szeded. Elmentél Manitoba északi részére körbekérdezni az embereket?:D

2020. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja, Erdélyben is előbb voltak ott a macik, aztán a lakosok egynéhány településen mostanában sehogy sem díjazzák, ha kimennek a kertjükbe, és összetalálkoznak a medvével. Úgyhogy én meg tudom érteni őket.


Azért ezek a churchilli macik érdekesek. Én valahogy nem hiszem, hogy szelídebbek lennének, mint a kárpáti barnamedve. Igaz, azokkal sem volt baj, ameddig kevesebben voltak.

2020. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem,de sokan nem szeretik,ha veszélyben van az életük.
2020. júl. 24. 14:43
 9/32 anonim ***** válasza:
38%

Tourism and ecotourism are major contributors to the local economy, with the polar bear season (October and November) being the largest.


Majd akkor háborodj fel valamin, ha nem a saját agyszüleményed lesz, hanem bizonyítékokkal is alá tudod támasztani.

2020. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én nem háborodtam fel,csak elmondtam a véleményem. :D
2020. júl. 24. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!