Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ha van fehér cápa...

Szerintetek ha van fehér cápa és köztudott hogy van albínó jegesmedve ami barna, akkor szerintetek létezik-e albínó fehér cápa ami fekete?

Figyelt kérdés
Ez egy igen komoly kérdés számomra mert álattvédő vagyok, és ha van albínó fehér cápa, ami fekete akkor szeretnék örökbefogadni egyet hogy ne lehessen több veszélynek kitéve illetve diszkriminációnak. A válaszokat előre is köszönöm, nagyon sokat jelent ez nekem.

2021. ápr. 13. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te az a kategória vagy aki semmit nem ért az állatokhoz de cserébe hülye. Ajánlom úszkálj a tengerben a cápák között, hátha találsz :D ha megesznek legalább valóban szolgálod is az állatokat, legalább jól lakhatnak :D
2021. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig lehet valami a kerdesben, regebben volt egy olyan mondas:


"mit nezel? nem lattal meg feher negert?" :)))

2021. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én meg olyan meleg vagyok aki más mint a többi mert az ellenkező neműekhez vonzódom. A barnaszínű jegesmedvét pedig grizzlynek hívják.
2021. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
Azt mondják ritka mint a fehér holló.:D Bármilyen élőlény születhet pigmenthiányosan még az alapból világos bőrű és szőrű állatok között is akadnak ilyenek. Nekem legjobban az albínó zebra tetszik de a páva is gyönyörű. Van egy kis afrikai közösség ahol a lakosság fele albínó, a másik fele meg pepita, jobban mondva inkább foltos, ennyit a fehér négerről.:D
2021. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az a jegesmedve, ami barnás-feketés, az nem albínó, hanem meztelen.

Próbáld csak ki, borotválj meg egy jegesmacit.

Előfordulhat, hogy kicsit ellenkezne, de ne add fel.

2021. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!