Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek melyik fiú a...

Szerintetek melyik fiú a legjobb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ezek a személyek nem léteznek, csak kíváncsi vagyok, hogyha mégis léteznének, akkor melyikük lenne a legjobb.

(Éppen azért is tettem ezt a Humor kategóriába, mert ezek a személyek nem léteznek.)



2021. ápr. 14. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Nagy Áron
Horváth Armandó
Bendzsi Roland
Cserháti Benedek
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Kár volt,hogy a humor kategóriába tetted.
2021. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ez a kérdés egyik kategóriában sem jó.


Nevem Don Parmesan Ruy elIberio de Sarguna y Castelguardiente

2021. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Ezek mind az én drága jó gyermekeim, mind jó fiú, de a legjobb a Roland, mert az mindkét lehetséges apukájához bejár beszélőre, ha szabadlábon van.

A többieknél nem ilyen egyszerű a helyzet, mert - egy anya, száz apa - tartja az okos mondás és csak találomra választottam papát nekik a kuncsaftok közül, a lényeg, hogy perkáljon valaki egy kis lóvét, hogy ne kelljen mindig lopni járni, merthogy a tisztességes szakmámból már tizennyolc éves koromban kiöregedtem, pedig igen szerettem munkálkodni, buzgón tevékenykedni,mind a saját, mind a mások örömére.

2021. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!