Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltatok vagy vettetek...

Csináltatok vagy vettetek ilyet lány babátoknak?

Figyelt kérdés

Annyira tetszenek az ilyen izléses szalagok/ fejpántok a babákon, hogy úgy gondoltam én is varrok ilyet a születendő lányomnak.

[link]

Hol találok még ilyen képeket? Mert sajnos nem sok szépet találok.

Viszont az ilyenek nem tetszenek, amikor egy nagy batár virág van a fejükön: [link]


Tudnátok akkor segiteni? Szeretnék minél több képet megnézni, aztán szeretném megvarrni a sajátot :)


2011. aug. 27. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
mifelénk a kissebbség rak ilyet a lány gyerekük fejére
2011. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom, itt még magyar babák fején sem láttam ilyet, nem hogy cigányokon.
2011. aug. 27. 21:52
 4/14 anonim ***** válasza:

www.cukorkalap.hu


Én rendeltem innen, olyat, amin kicsi virág van. De "muszáj", mert sokszor nézték kisfiúnak a lányomat! :)

2011. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
aljas rasszista anyukák ..amúgy igen nagyon aranyos édes egy pici lány fejecskéjén.
2011. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi kaptunk ajándékba a hugomtól amikor megszületett, de csk 4 hónaposan lett jó rá, imádtam mindig rajta csak a kislányom folyton leszedte...most már 1 éves és kicsi lett, de nem enged semmit a fejére tenni. szerintem is édi rajtuk!
2011. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából hány centis fejre tervezzek kb?
2011. aug. 27. 22:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az én lányom sem viselt el semmit a fején, pedig tök jókat vettem:-(

Most,két évesen hajlandó sapkát felvenni, semmi mást nem bír

2011. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, H&M-ben vettem. Nagyon cuki benne! Úgy tervezd a méretet, hogy kb. 33-35cm-s fejjel jönnek a világra. Az én lányom feje pl 1 hónap alatt 5cm-t nőtt.
2011. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az osszes angol baba cigany?? Szerintem nem a ruha donti el, hogy ki roma es ki nem.Ha valaki roma akkor hivhatjak akarhogy es oltozhet akarhogy akkor is roma, ha valaki feherboru akarmit is csinal nem fogjak romanak nezni.....na meg en nem a borszin, hanem minkabb viselkedes alapjan itelek meg valakit....

Az en szoke gondorhaju kekszemu hofeher boru lanyomnak is van tobb!

Szerintem olyan uzleteket nezz ami angliaban is van.

H&M NEXT BHS DEBENHAMS MOTHERCARE stb

szerintem konnyen talani fogsz :) sok sikert :)

2011. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!