Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Összekapnád magad végre?!

Összekapnád magad végre?!

Figyelt kérdés
NINCS IDŐ Siessünkmááán!! Mit nyomkodod a telefonod?! Most kajak f***ságokat írsz GYK.-n ahelyett hogy végre öltöznél és indulnánk get's-e?
2021. máj. 26. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
dikk ekkéstünk :-S
2021. máj. 26. 20:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Háááá more.Most aztán nyomokodhatod zürzavarosan a telo melodat,ekistél már cseszegetheted ezerrel e .

Na most komolyan,mi a kérdés?Annyi jött le,nem igyekeztél öltözködni,mással foglalkoztál és húztad az időt.Egyáltalán,tervbe vetted az indulást?Szerintem ki akartál bujni alóla,egyszerübbnek tűnik az ha közlöd a másikkal azt a büdös nagy tényt,hogy neked semmi kedved kimozdulni.Persze a másik bizonyára kiakadt volna rád,jobbnak láttad ha magadban tartod.Értem,humor oldal, de a kérdés eddig csak panaszkodás,nem itt van a helye a kérdésednek.Bocs,ha a lelki világodba rongyoltam.

2021. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbocsátok neked, már rég nincs lelkem. Eladtam gombokért.
2021. máj. 26. 22:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Am akartam én menni csak pánikrohamom volt, próbáltam időt nyerni. Felesleges magyarázni, spanom úgyis gyökér hogy megértse.
2021. máj. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!