Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Balszerencsét hoz, ha fordítva...

Balszerencsét hoz, ha fordítva vettem fel az alsónadrágomat?

Figyelt kérdés
Reggel sietve öltöztem, és a munkahelyemen vettem észre, hogy fordítva (kifordítva, de a jó irányban) van rajtam az alsónadrágom. Ráadásul munkába menet egy fekete macska ment át előttem az úton jobbról balra. Illetve nem emlékszem pontosan, hogy merre. Lehet, hogy balról jobbra. Szóval most félnem kell, hogy valami rossz fog történni velem?

2021. jún. 7. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tégy alufólia sapkát a fejedre, az majd megvéd...
2021. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy az nálam szériatartozék. Akkor megmenekültem?
2021. jún. 7. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az most már mindegy, hogy jobbról balra, vagy balról jobbra halad a fekete macska, mert az egész ellenzék egy felé húz immár, ha Fideszes lenne, akkor szembe jönne.

A baj akkor van, ha semerre sem halad macska, mert az azt jelenti, hogy te vagy a macska, akit a kutyák felkergetnek a fára, de ezt leellenőrizheted úgy is, hogy gyorsan megszámolod a farkadat, ha kilenc van, akkor tuti a megmacskásodás ténye, de vigasztalhat a tudat, hogy ezen a napon mindig talpra esett leszel és hét életed van hozzá egész nap.

A gatya ne zsenírozzon, az a lényeg, hogy felvetted, így van szájkosár a fenevadon és nincs szabadjára engedve, pláne, hogy a rendszeresített oltások miatt egyre kevesebb emberen van szájmaszk, elképzelni is szörnyű, milyen következményekkel járhatna ez a két baljós körülmény. Az pedig, hogy a gatya korca ki van fordítva, legfeljebb a bolháidnak lehet káros, mert ekkor sajnos akár van, akár nincs letelepedési engedélyük, vagy regisztrált menekültpapírjuk, könnyen lepotyoghatnak és elvesztheted őket, az Európai Bizottság legnagyobb fájdalmára, de legalább a dánok megértésére számíthatsz újabban az ilyen esetekben.

A fekete macskákkal történt találkozásod meg azt jelzi felém, hogy sem kínai étterem, sem Fudan egyetem nincs a környéken, ahol laksz, mert akkor a menza étlapján lennének csak kóbor cicák, az utcákon nem lehetne velük találkozni és rád bízom, hogy eldöntsd, ezért szomorkodni, vagy ennek örülni szeretnél.

2021. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy tűnik, hogy balszerencsét hozott az, hogy apádon nem volt alsónadrág.
2021. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis trükk amivel mindig helyesen veszed fel: elöl a sárga, hátul a barna
2021. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4:


Az a kisebb baj. A nagyobb, hogy gumi sem. 🤣

2021. jún. 8. 09:25
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
48%
Ha te magad mosod, nem fog meglepetést okozni, hogy kívül van a féknyom.
2021. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!