Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves fiú vagyok és felvétel...

13 éves fiú vagyok és felvételiztem és fel is vettek! Itt az igazi életkapujában felmerültek bennem kérdések! Most csak egyet teszek fel! Fürdő nadrág alá kell venni alsónadrágot vagy csak mindenki villog a Calvin Klein-ével?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fürdőnadrágban fürdeni szeretnél, nem kell alá alsó. Azért van benne háló, hogy ne lobogjon a himbi-limbi. Ha egy fürdőnadrágnak árusított rövidnadragról van szó, amit pl. utcára szeretnél használni, vegyél alá alsót!
2017. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, a kérdésnek nem értem, hogy mi köze van a felvételihez! Azt szeretnéd ezzel bizonyítani, hogy a kerdés ellenére nem vagy egészen hülye?
2017. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Én utcára se veszek alsót a rendes rövidnadrág alá. Felesleges.
2017. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!