Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Beszélgetünk úgy bármiről,...

Beszélgetünk úgy bármiről, hogy mindenki a szöges ellentétét írja le annak, amit szeretne?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az élet szép. A fizetések jók. A társkeresés könnyű, mert a nők nem válogatnak, könnyű szót érteni velük és párkapcsolatot találni. Orbán Viktor nagyon jó miniszterelnök. Egész könnyen megél nálunk egy család 2 normál fizetésből, így is mindenünk meg van, amire szükségünk van. A COVID dolog nincs túlkomplikálva, maszkot hordani fantasztikus. A magyar sorozatok színészei fantasztikusak, egyenesen világszínvonalúak. Varga Irén is egy igazi őstehetség és a legjobb énekesnő. Cigarettázni jó dolog, mert nem drága, és nagyon egészséges is, és jó illatú. Úgy gondolom, hogy nagyon sokan fognak válaszolni erre a kérdésre.

2021. jún. 11. 16:19
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Néhány hete Varga Irén főztjeit esszük. Fenomenálisak, hát nagyon ízletesek. Sokkal jobb tőle az emésztésünk, csak elég gyakran székrekedesünk van. Híztunk is tőle ami azt illeti, mert úgy zabáljuk fel, mint az éhezettek.

(Csúnya, kismellű nők, valakinek van kedve ismerkedni velem?)

2021. jún. 11. 21:14
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nagyon humoros és szeretetre méltó úriember,aki tiszteli a nőket és a politikusokat.
2021. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Valójában én egyáltalán nem tisztelem a nőket, ők viszont teljes mértékben tisztelnek engem. Mindegyikük randevúzni akar velem, ritkán találni olyat, aki nem akar. De ezt már megszoktam. Népszerű nőcsábász is kell lenni valakinek ugyebár.
2021. jún. 11. 21:20
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
A nők biztosan rajonganak önért,minden topmodell önt akarja.
2021. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Kár hogy tél van. Szívesen mennék a Balatonra már. Bámulnám a csúnya lányokat. Úgy tudom, hogy senki nem szokott belepisilni a Balatonba.
2021. jún. 11. 21:29
 16/36 A kérdező kommentje:
Igen, még maga Palvin Barbi is bepróbálkozott nálam. Sajnos dobtam, mert számomra ő is túl csúnya, nála jobbat lehet találni bárhol.
2021. jún. 11. 21:31
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ez a kérdés, és a hozzászólások is. A Balaton pedig a magyar tenger. Én is rengeteget szexeltem ebben a csodás másfél évben, bejártam a világ összes pontját, hihetetlenül változatos volt. És persze nekem is ez a bajom, hogy alig bírom levakarni a nőket magamról. Már azt se tudom, milyen lehet otthon a lakásomban, annyira régen voltam ott a világ körüli utam miatt. És arra az érzésre sem emlékszem, milyen egyedül elaludni.
2021. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Dögöljek meg, de előtte szegényedjek el teljesen.
2021. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hétvégét kívánok mindenkinek!
2021. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne féljetek nem jön a világvége. Az oktatásban rengeteg hasznos dolgot és nagy igazságokat tanultunk, a politikusok és a média őszinte velünk, nem hazudik, csak a javunkat akarja. A Föld gömbölyű.
2021. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!